Son Konu

Kafam Karmakarışık bana Lütfen takviye Edin

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam Arkadaşlar Ben Gariban Aşığın tekiyim takriben 1 ay önce aynı iş yerindeki bi kızla çıkmaya başladım ama benim felsefemdeki davranışlarla onun davranışları benzemiyor ben birazda doğulu olduğum içindir olur ya diğer erkeklerle konuşmasına dayanıklılık edemiyorum ben çalışırken bazen yanından geçtiğimde msn sayfalarını ve mail sayfalarını filan kapatiyo bişi demiyorum çünki seviyorum anlarsınız beni bir gün bilgisayarın başında değildi ve kalktığında birinin ona yazdığını gördüm normalde bakmam çünki bakınca msn penceresi sönüyoya lakin yazar tanıdıktı
açtığımda şok oldum nasılsın bitanem yazar bi ileti dünya başıma yıkıldı aşşağı indirdim pencereyi sesimi çıkarmadım geldi ne yapacak diye bakıyorum o saatten çıkış saattine dek bendeki anormaliiği fazlasıyla farketti ne olduğunu sordu bana bende dayanamayıp söyledim neden o çocuk sana böyle yazmış dediğimde arkadaşım yalnızca o böyle konuşuyo bende bişi demiyorum o zaman söyle o arkadaşına özellikle benim söylediğim bi kelimeyi sana yazmasın yahut arkadaşını ve seni fazla fena kırarım oda tamamlanmış aşkım dedi fakat ben yetinirmiyim olayı inceledim bilgisayarına keylogger koydum msn şifresini felan daima öğrendim akşama kadar bütün konuştuklarını flash diske atıp akşam okuyorum msn nesini her gün açtığımda en az 10 birey eklemiş olarak buluyorum yan hepsisini engelliyorum şu asıl kadar bişi yakalayamadım lakin ben niçin bu kıza güvenemiyorum acı çekiyorum bana akla yatkın gelen sal gitsin ne halt yerse yesin lakin insan seviyo işte yapacak bişide bulamıyo ozaman bundan böyle zaten eskisi gibi bana yakında yok yakalanmaktanda korkuyorum eğer msn ne sini açtığımı duyarsa bu onda nasıl bi tepki yaratır bilmiyorumda bana bi hafıza verin arkadaşlar ben bu kızın sevgisini nasıl tartarım sizce geçen ben bi yerde servisteyken msn açtım konuşuyoruz sana küstükm dedi bende dedimki zaten bende yakında hayata küsücem görücek gününü bi dahada konuşmucam kim dedi bende benim hayatım sensin dedim yani haberdar olmadan tehtit etmiş oldum hayatta bilinçli yazamam normalde haaa bence iyi oldu hemen aşkım bitanem ben sana hiç küsermiyim falan filan bi böylece bi böyle bende çarkıfeleğe döndüm çevirdikçe çeviriyo bütün içimi boşaltamadım fakat siz yazdıkça bende inşallah cevaplıycam evet arkadaşlar siz benim yerimde olasanız ne yapardınız???

Üst Alt