Son Konu

Duygularımla çok fena oynadı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar
Takriben 1 yıldır bir kızı seviyorum Bu zaman zarfında benim duygularımla çok fena oynadı 5 kere bana umut verdi olmuyor dedi gitti Bunun son 3 tanesinde kendisi zor kullanarak hayatıma girdi, bir şekilde beni kandırdı kendine çekti ve her seferinde olmuyor dedi, beni öylece bırakıp gitti
Ben hatamın farkındayım Bunların olmasına ben müsade vermemeliydim Ama ona her seferinde inandım, güvendim, bir daha yapmayacağını düşündüm Kendini düzelttiğine inandım O da bana her seferinde işlerin yürümesi için çabaladığını lakin yapamadığını söyledi En son, benim ona aleyhinde beslediğim değin yoğun duygular beslemediğini, bir ilişkiye başlarsak benim daha çok hasar göreceğimi, benim beklentilerimi karşılayamayacağını o yüzden burada konuyu bitirmemizi istedi Sevgimle boğmuş olabilirim onu
Onun fena niyetli olduğuna güvenmek istemiyorum Fakat yaptığı içten değildi Benim ona karşısında olan duygularımı her zaman kullandı Ve ben de buna müsade verdim, hata bende
Bunu bir şekilde atlatacağımı biliyorum Geçip gidecek, başkaları gelecek Şu lahza içimde bir başkasını sevebileceğime dair önemli şüpheler var Ve bundan böyle kimseye güvenemez oldum
Bana arkadaşlığımızın bozulmasının istemediğini söyledi Bunun nedeni de ilerde her yerde deneyecek Onu tanıyorum Her seferinde böyle yaptı çünkü
Bundan Böyle bunun bir geri dönüşünün olabileceğini düşünmüyorum Bir ilişkiye başlamamız ve bunu yürütmemiz adeta imkansıza yakın Ben de bu yüzden her yerden silip engelledim Hayatımdan çıkardım denebilir
Bu süre dahilinde ne yapmamı önerirsiniz?
Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

Üst Alt