Son Konu

Konu önemli ve oldukça önemli!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başta iyi geceler herkese Vakti olan okusun birazcık uzun olacak

Askerliğini yapmış, aşçılık okulunu bitirmiş, italyan mutfağı uzmanı olmayı hedefleyen 23 yaşında, 180 boyunda birisiyim Ben olayların buraya kadar geleceğini hiç düşünmedim Herşey harika derken şu 2 gündür düşünmekten beynim ağrıyor Rasyonel arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var Geveze, amacı alay etmek, dünyadan bi haber, ömründe kız eli tutmamış veletler de anlayamayacağı şeye açıklama yapmasın

Herşey tam 6 sene önce başladı 17 yaşında sanalda kızlara yardırıyordum iyi işler de çıkarıyordum derken birisi ile tanıştım Resmini görmeden konuşuyordum ismi dürüst değildi o sitede Benimde gerçek ismim yazmıyordu Sohbeti harikaydı bende msn istemedim kaybedebilirim diye düşünüp O şekilde konuşmaya devam ettik ve işim çıktı gitmek zorunda kaldım Döndüğümde o sitede yoktu Umudum bitmişti benzeri Yattım uyudum bende Ertesi akşam yeniden girdim ve benzer isimde birisi vardı Sitede 5 dk kadar bişey yazmadan bekledim ve nihayetinde o mesaj geldi Konuşmaya başladık Kamera açalım dedik ve kamerayı açtığında hevesim gitmişti Dişlerinde tel ve gözlük takan bi kızdı Gözlüklerini çıkarmasıyla farklı birisini gördüm benzeri ve aşık olmuştum o lahza Hevesle izliyordum kamera ile evi gezdiriyordu bana Dediklerini hiç hatırlamıyorum yalnızca o güzel gözleri, yüzü, bembeyaz teni aklımda idi Benden bir yaş küçüktü Telefon numarasını bi şekilde aldım ve arayıp aşık olduğumu söyledim Bana inanmadı, aklımdan bir saniye çıkmadı hiç Bende tekele gidip 3 efes alıp garajda gömdüm Her Tarafta aradım ve bu kere sarhoştum Güvenmek istedi Bir hafta içinde inandırmıştım Yaz günleriydi okul tatil olduğundan her gün kamerada idik Duş alıp saçları yapmadan kamera açtığımı hatırlamıyorum Aramızda şehir farkı da vardı Uzaktık Lakin fazla seviyorduk Bu böyle iyi kötü günlerle ve sonsuz aşk ile 2 sene sürdü Ayrıldık Aradan 6 ay geçti aradım çok uğraştım ve barıştık O sıra üniversite okuyordu Takriben 4 ay sonradan Galatasaray Fenerbahçe yüz yılın derbisinde yurt arkadaşları ile içip sarhoş aradı bende maç bitince konuşalım dedim ve bana defol git dedi Mesaj attım bi daha seni görmek istemiyorum beni de arama dedim Gün içinde ne yanıt attı ne de aradı Bende hattımı kırıp yeni bi sim kart aldım İnanın bana 6 senedir çok fazla kız arkadaşım oldu güldüm eğlendim ama aşık olamadım Çünkü hep sevdim onu sanırım hep seveceğim az çok derken 21 yaşına geldim Amerikaya kaçmaya çalıştım vize alamadım Ortalık iyiyken (ŞEHİTLER ÖLMEZ) askerliğimi yapayım dedim gittim tecili bozdurdum Askere gitmeme son iki gün kala onu düşündüm ve facebook üzerinden yazdım Nişanlanmıştı Görünce şok oldum zaten Nişanlısı ile fotoğrafları falan kötü oldum Yinede bi mesaj attım uzunca artı sallamadı Sesini özledim gizliden ara beni dedim kabul etmedi Gidiyorum ben hoşçakal dedim ve hesabını da engelledim o hırsla Askere geldim Ben askerde iken aramış hesabımı bulamamış Nişanlandığı birey ile ben askerden geldikten 1 ay sonra düğünsüz nikah yapmış Çocukta para yok ev değil İkiside ayrı olarak aile evinde kalıyolarmış Nikahtan 1 hafta sonra erkek çocuk kıza eziyet falan etmeye başlamış 2 ay nikahlı kalmaktan sonra boşanmayı istiyor şimdi Kız şizofreni olduğunu düşünüyor Olmasaydı ben hiç düşünmeden gider alırdım Tekrar Tekrar intihar deneyip korkmuş yapamamış Fazla mahcup ve utanıyor Biz her yerde görüşmeye başladık Seviyorum hala ve biliyorum fakat o da seviyor Ben kabul ettiğim anda bütün gemileri yakıp gelecek Fakat düşünüyorum gururuma yediremiyorum Bi yana cebi delik tesellisine kapılıyorum Kötü bir insan değil kendisi Hatta melek bile diyebilirim Hep hatalarımın farkına varmama yardım etti Benim hayalim onunla evlenmekti 6 yıldır Çaresizim arkadaşlar Ne yapmalıyım İnanın beynim öldü artık uykusuzum, çaresizim, kafam karışık Nedir dürüst olan Birisi bana takviye etsin

Üst Alt