Son Konu

Eski kız arkadaşımı özlüyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar,
İki ay önce kız arkadaşım beni terk edip gitti O zamanlar anlayamamıştım nedenini Ama birazcık zaman geçtikten sonradan anladım Ben ona sevdiğimi hissettirmiyordum Cümbür Cemaat sevildiğini hissetmek ister Ben hissettirmiyordum, alışılagelmiş arkadaşım gibi davranıyordum O da olmuyor dedi ve gitti
Ama onu özlüyorum, geçirdiğimiz hoş vakitleri arıyorum O beni özlüyor mu bilmiyorum Ayrıldıktan iki hafta daha sonra beni aramıştı, görüştük hatta Ama niçin aradı bilmiyorum Fena ayrılmamıştık En azından bayağı bir arkadaşım olarak kal demişti bana
Bir vakit kadar önce başka çocukla konuştuğunu öğrendim Fakat aralarında bir şey geçmedi Ben haberlerini alıyorum defalarca Ben de onu unutmak için başka kızlarla konuşmayı denedim, lakin yapamadım Başka kızlarla konuşurken mutlu olmuyordum
Açık söylemem gerekirse onu geri istiyorum Hatalarımdan ders çıkardım yeniden yapmayacağımdan eminim Tekrar o eski günlere dönmek istiyorum
Ne yapmam gerekir arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum Tekrardan mesaj atsam konuşmaya başlasak olur mu? Şu lahza bambaşka şehirlerdeyiz, yanına gitmem imkansız Yahut üniversitenin açılmasını mı beklesem?

Üst Alt