Son Konu

Dayanamıyorum yardım edin lütfen cana yakın cevaplarınızı bekliyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bundan Böyle dayanamıyorum 5 aydır çıkıyorum acayip çok seviyorum fakat mazisini öğrendim daima söylediğinde az bişey oldu sandım lakin daha sonra çıktıkça çıktı çıktıkça çıktı dayanamıyorum artık bana olağan gelmiyor bu şart bakamıyorum yüzüne bana şimdi neden irdeledin demeyin kendisi açtı konuyu sonra çorap söküğü gibi geldi gerisi öğrendiklerim dengemi bozdu resimlerimize bile acıyarak bakıyorum fazla pişman olduğunu söyledi fakat dayanamıyorum artık ikimizde fazla çıkmazdayız hasta olduk basmakalıp çok kötü durumdayız geçmişi beni mahvediyor kimseylede paylasamiyorum abilerim ablalarım kardeşlerim lütfen bana destek edin ayrılmanın eşiğine geldik ne yapacağımı bilmiyorum kız bırakmak istemiyor lakin ben nasıl bakacağım ona bilemiyorum bı destek edin bana lütfen hergun ağlar oldum gözlerim ağrıyor artık bana bı tedavi sunun artik ne yapacağımı bilmiyorum lütfen Bugüne değin hiç diğer kızlarla bı ilişkim ya da munasebetim olmadı ve hala geçmişten şeyler çıktıkça çıkıyor kızda bıkkınlık değil pişman ama fazla yararlanmışlar birbirlerinden bu bana çok koyuyor dayanamıyorum napmaliyim destek edin lütfen

Üst Alt