Son Konu

Nasıl bir yol izlemeliyim?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar o kadar çok konu açtım buradakiler beni biliyor
Kendimden büyük bi kizi seviyorum mahkememiz falan var zaten anlatmistim
Ben bu kizi silmek için fazla ugrastim ama olmuyor o benim birincil askim baskalariyla denedim onu hatırlamamak icin fakat olmadi defalarca aklimda o da vardi kendime kiziyodum hel baskasinin duygulariyla oynuyorum diye ben bu kizla birlikteyken daima onu düşünüyorum bu bile minik bir kandırma değil midir?
Olmuyor işte yapamiorum unutamiyorum whatsappdan engelliydim uzun bir süredir şimdi o engel kalkmis sanirim engelimi kaldirdi bu benim için daha da fena oldu çünkü istemsizce her zaman onun son görülmelerine bakiyorum sabah hemen bakip uyanmis aramak oysa diyorum kizda normalde rehberimde yoktu ezber ya bir defa kafaya girdimi cikmiyor Ben napicam sizce lütfen bana bir yol gösterin ömür boyu karşılıksız askimin acisindan kahrolmak istemiyorum kiz zaten komsu sürekli görüyorum icim gidiyor aralıksız bana herif müşteri bakiyor bir kaşık suda bogacakmis gibi önüne bak diyip kiziyor bense o üzülmesin diye hicbirsey diyemiyorum beni dövse tokatlasa bicaklasa hastanelik etse polislere benim sucum diyecek kadar cok seviyorum onu allahima kac kez dua ettim nolursun bana yardim et ya rabbim diye gözyaşları içinde bilmiyorum artik ne olacak

Üst Alt