Son Konu

kızlardan soğudum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar benim bi hoşlandığım kız vardı aynı üniversitede 12 ay kadar konuştuk kızı tanıdım kızla whatsapda facebookda canım bitanem kıyamam çok tatlısın vs vs diye konusuyordu benle bide kız kapalıyı açık fotolarını atıyordu bana bende ümitlendim bu laflardan fotograflardan daha sonra açılmaya karar verdim açıldım daha sonra şaşırdım beklemiyordum dedi güldü heyecanlandı bi cevap vermedi sonra dolaştık oturduk çok iyiydi o gün telefondan aradım arkadaşlarının yanına söylemiyordu sevdigini ben sana evet tamamlanmış dedim ya dedi (bende iyi o da bana karşısında bişiyler hissediyormuş demiştim içimden ) ikinci gün de fazla iyiydik benzer şekil konuşmalar kıza papatya topladım verdim övgü ettim teşekkür ediyorum bende seni seviyorum vs tarzlı laflar etti bana akşamıda fazla iyiydi üçüncü gün mesaj attım kız aglıyorum dedi yanına gittim teselli ettim niye aglıyorsun dedim ailevi mesele dedi kıza espriler felan yaptım düzelttim moralını kendını uzme felan dedim sonra 30 40 dk gecmeden bana mesaj attı ben seni sevmiyorum başkasından hoşlanıyorum bugun ku aglamamım sebebi buydu dedi sonradan sinirle kestirip attım akşam kız mesaj attı napıyorsun diye azarladım beni her yerden engelledi 10 15 gün daha sonra kız mesaj attı pişmanım konuşalım diye yok dedim felan lakin duramadım 34 gun sonra gittim konuştum bana yeniden yakın davrandı fotograf cekılelım dedı benım yanıma geldi yakın pozlar verdik daha sonra iyiyiz 23 gün daha sonra yine aynı bu kız ne yapmak istiyor ?? beni bütün kızlardan soguttu o günden beri bir şey yapmak istemiyorum

Üst Alt