Son Konu

Kız Uzaylı Gibi Bişey :D

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar benim bir arkadaşım var kız öyle bir tartışma ediyor ancak aklınız gider herşeye bitmiş başlayayım önce
bizim dost grupunda bir tane adam vardı bunun düşmanı benim servis aracının camlarını indirmiş tekerleri
patlatmış koltuklara tıraş bıçağı çekmiş arabanın içine etmiş neyse ben herifi buldum sağlam bir dövdüm böyle gözünü
falan morarttım birde evine zorla girip kapıyı falan zorladım evi yıktım bir dağıttım işte bana tekme falan attı
öfkemi alamadım onun evindeki kitaplığı adamın üstüne devirdim herifte gitmiş polise şikayet etmiş beni
dedim arabama hasar verdi filan yok adamın sadece gözü mordu ne yaptı ne etti hiç görmedim lakin kız bunu
getirdi oraya boynu ve sağ kolu kırık suratı tüm dağılmış halde adam şikayetinden vazgeçtide polisler bunun
peşini bırakırlarmı böylece üstelediler falan ama neyse iddiaya göre kız dövmüş adamı yersen emrindeki ben buna inanmadım ya dedim
kim k*çından palavra atıyor değil kız dövmüş bilmem neymiş ne manâsız adamlar var dedim neyse bizi bu adam bodrum
katında biryere kapattı camlar falan kırılmıyor içerde tek sandalye ve mikrofon gibisinden birşeyler ast neyse oradan
biz çıkamadık lakin kız adamı kafaladı bir çıktı o nasıl bir kavgadır arkadaş lara croft gibi anasını satayım
ya gerçekte fazla da abartmayayım alışılagelmiş erkek gibi ağız dalaşı ediyor işte adamda buna fena vurdu bi kızın kafasını yardıda
kız inanmayacaksınız azıcık ahh diye bile sızlanmadı orada diğer kız olsa ağlar kendini yerden yere atardı kız hem
fazla dayanıklı hemde fazla kuvvetli böyle adama yumruk falan atıyor işte birde baktım sandalyeyi kapmış birde herifi
öldürmeye çalışıyor n'oluyoruz lan dedim neyse yeryüzünde böyle tartışma eden bir kız görmedim dost beni döver valla
bir defa kız fazla hızlı tamam kız gücünden ne olacak diyeceksiniz fakat bir tekme atıyor adamı yere yatırdı kemerini çıkardı
adamda kot pantolon vardı bir baktım adamın boynuna sarmış kemeri adamı öldürecek tüm depo kan içinde vallaha herifi öldürecek
diye fazla korktum sonradan oradan iki tane adam geldi herif her tarafta abicim altına işicek nerdeyse yerde yatıyor adam
neyse bir kilolu bir boylu boslu iki adam kıza tekme tokat dalmaya başladı hatta yere yatırıp tekmelediler falan
kötü dayak yiyordu gözümü kapattım bakamadım yani kötüydü orayı bakmadığım için kaçırdım fakat bir sırça sesine gözümü
açtım adamı camın içinden çıkarmış öteki şişman adamda ağladı resmi olarak kalıbından utansın öküz gibi adam kızın kafasını
yardılar o ağlamıyor adam vallahide billahi de ağladı adam resmi olarak ağladı arkadaşlar ben bu amazon kadınına aşık oldum
zaten hayatım baştan başa hep bu stil kadınlar arıyordumda hiç bulamadığım alıcı kadın dünyada ilk ve tek o kız vardır yani
böyle bir kız diğer varsa söyleyin yahu bir misal verin Allah aşkına ama kız o kadar bir hoş ancak anlatamam ya ayrıca güzellik
keza baskı hemde zeka nasıl bir arada şayet ben bu kızdan başkasını sevemem elbette

Üst Alt