Son Konu

Fazla asabiyim bu bize zarar veriyor ne yapmalıyım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgilimle aralıksız tartışıyordukSürekli bitti diyordumDüzelmek için çabaladıkça yeniden aynısını yapıyordumDüşündüm sebebini,asabi olmam bunun en büyük sebebi ve tıpatıp babama benziyorumOda benim gibi,bu yanlışımın farkına vardım ve değişmeye karar verdim alt bozdurmak böylece basit olmuyor iki günde değişemez insan,bugün erkek arkadaşımla her yerde tartışma ettik bir kızı aşırı derecede kıskandım tweetinin altına cevap yazdığı için ağzıma geleni söyledim ama bu kez bitti demedimArtık değişeceğime inanmadığını ve bana katlanamadığını söyledi son kez görmeme müsade ver bari dedimHayır dediTamam sen haklıydın katlanılacak birisi değilim sanada zarar veriyorum bozdurmak için çabalıyorum ama iki günde fazla fazla değişemezdim insanın karakterinin değişmesi vakit alıyor dedimDoğru dedi kendine iyi bak ozaman dedimÇabala dedi çabalıyorum gitmeni istemiyorum ben değişirken yanımda ol bana destek ol istiyorumDeğişmek istememin tek sebebi seni üzmem biliyorsun dedimNe hissettiğimi bundan böyle hiç bilmiyorumSevip sevmediğimi bile bilemiyorum dedi10 gün daha sonra dershane açılacak açılana değin düşün ne hissettiğini açıklarsın yüzyüze gelince dedimTamam dedi10 gün görüşmüycez bu bizim ilk uzun ayrılığımız Sizce ne yapmalıyım?

Üst Alt