Son Konu

Aldatıldım hayatım gitti şu anda neler yapmalıyım düzelmem için

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bundan 25 ay önce kız arkadaşımın beni aldatması yüzünden fazla kötü biçimde ayrıldımŞimdi ise o 2 aydır başkasıyla çıkıyoİlk zamanlar bu bana aslında fazla koyduKankamın durumu iyi abes ev tuttuk paso hergün orda takıldımHer sabah deli gibi içiyodumArtık kendimi alkole vermiştim o kızı unutmam içinAma bu 25 ay geçen sürede hayatım maffoldu diyebilirimSonuçta ne oldu o gitti başkasını seçtiAcı çeken ben oldum fakat o şu anda gayet mutluArada okula gitiğimde oluyodu özlüyodum çünkü onuGittiğim süre tenefüslerde görüyodum elinde tel mesaşlaşıyodu sevgilisiyle25 ay boyunca ne aradım ne sordum yine de oda bana dönmedi aramadı sormadıŞimdi ise zamanla onun yokluğuna alıştım eskisinden kendimi daha iyi hissediyorum son 1 haftadırArtık hiç bişey beni üzemicek bundan sonra değişcemOrtama gircem takılcam gezcem tozcam eğlencem Hayata bir defa geliyoz bi kıza takılıp durup etrafımdaki hoş olan olayları kaçırmamalıyımSınıfta kaldım bu kız olayından bundan böyle 1 sene daha okicamHayatı yaşayarak öğrencem buda bana deneyim oldu yinedeŞimdi ise bağlı sınftan birinden hoşlanıyomAma hiç muhabbetim yok kızlaSizce nasıl tanışırım neler yapmalıyımYorumlarınız için teşekürler kankiler

Üst Alt