Son Konu

Sevgilimin arkadaşları, ne yapicam bilmiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öncelikle herkese iyi akşamlar arkadaşlar, benim öykü birazcık uzun olabilir eğer vaktinizi ayırıp okursanız gerçekten çok memnun olurum çünkü gerçekte yardıma ihtiyacım var çaresizim

Kendimden bahsediyim önce 20 yaşında üniversite 2sınıf öğrencisiyim sevgilim ise şuanda üniversite 1sınıf öğrencisi ve şehirlerimiz şuanda bambaşka yine de her zaman farklıydı Lakin bazen görüşürdük ben giderdim o gelirdi falan yani ben bu kızı takriben 2,5 senedir falan tanıyorum ve geçen yıl ayrılmıştık sanırım sınava hazırlanmak için benden ayrıldı o zamanlar bi sebep vermemişti bana fakat şuanda bitmiş beraber 3 aydan pozitif oldu sayılır çok özlemişim onu oda aynı şekilde beni özlediğini anlıyorum hissedebiliyorum Lakin üniversiteyi dışarda kazandığından beri yani aileden uzak şuan bana karşı bi tavır alır davranıyodu son bi haftadır her zaman bi ağız dalaşı hep bi kavga içindeyiz Kavgadan sonradan her tarafta konuşurdk devam ederdik, ta fakat düne kadar Dün yurttan kızlı erkekli girift arkadaşlarla oyun oynamışlar bende kızdım daha gideli kaç gün oldu ne anında dost bulmuşsun falan diye oda dedi fakat hiç erkek arkadaşım olmicak mı hangi devirde yaşıyosun falan dedi ben hep isterim fakat sevdiğim kız bi başka erkekle dost bile olsa yakın olmasın samimi olmasın konuşmalarına laflarına defalarca uyarı etsin isterdim bizim geçen sene bu yüzden çok kavgamız olmuştu fotoğraflarda yakın durmalar falan fazla kavga etmiştik Ve ben dün yeniden aynı şeyleri yaşamamak istediğimi söyledim oda zaten öyle şey olmucak dedi ben nasıl davrancağımı biliyorum falan dedi ama bende dedim ama geçen senede hep olmucak daima bu son diyoduk tekrar benzer şeyler oluyodu dedim ve anında eski defterleri açma diyip birazcık morali bozulduHatta ben dedim fakat gerekirse hiç erkek arkadaşın olmasın her zaman kızlarla takıl falan dedim işte buna fazla patladı çok kızdı o böyle kızınca ben dahada çok kızdım Ondan sonra bana söz vermesini istedim benzer şeyler olmucak diye laf verdi bana bende kabul ettim ondan sonra bana dedi ancak bana niye surat asıyosun trip atıyosun falan diye söyleme her tarafta söylim dedi bende dedim ama o vakit hiç söylev dedim oda iyi cilalı diyip telefonu kapattı ve dün geceden beri hiç konuşmuyoruz şuanda Şimdi bu durumda benim ne yapmam lazım birincil mesajı atan ben mi olmalıyım yahut beklemeli miyim ? Ve anlamadığım bu kızın derdi ney ailesinden böyle uzak olduğundan beri defalarca ters düşüyoruz nedense o kadar gözü dışarda olan bi kızda değil dışarlarda gecelere geziyim falan yok lakin nedense böyleyiz bu aralar sizce sorun ne olabilir baştan ayrılık çanları mı çalıyor yahut ? Ve dediğim gibi ben bekliyim mi yoksa birincil mesajı o mu atsın fakat ben kendimi haklı görüyorum bu konuda

Gerçekten içimi döktüğüm için birazcık olsun rahatladım okuyandan Allah razı olsun cevaplarınızı bekliyorum iyi akşamlar

Üst Alt