Son Konu

Oryantal Didem'in Şovunda Kafasını Çeviren Bülent Serttaş'ın 'Çıplak Kadınlarla' Çektiği Klibi Sansürlendi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-99d9a15097bc6020770cb90601841fc15861c28a.jpg

Geçtiğimiz ocak ayında İbo Gösteri'de Oryantal Didem'in sahnesini izlemeyip çabucak akabinde çokça bikinili hanımefendiyle Akdeniz isimli müziğine klip çeken Bülent Serttaş, hayli gündem olmuştu. Lakin YouTube, klipte ‘erotik içerikler’ olduğu teziyle gelen şikayetler yüzünden 380 binden fazla izlenen görüntüyü yayından kaldırdı.

Geçtiğimiz ocak ayında İbo Show'a katılan Bülent Serttaş'ın Oryantal Didem'in sahne gösterisi sırasında başını çevirmesi hayli gündem olmuştu; hatırlarsınız.

Bazıları goygoya vurdu, bazıları de sert bir formda eleştirdi.

Size burada da bahsetmiştik.

Bu yaşanan 'talihsiz' olayın çabucak akabinde da haziran ayında çokça bikinili hanımefendinin bulunduğu bir klip çekmişti kendisi.

Haliyle de beşerler 'Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?' demişti.

İşte bu olay yaratan klibiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı! Bülent Serttaş'ın Akdeniz isimli müziğinin klibi, ‘erotik içerikler’ savıyla gelen şikayetlerin akabinde yayından kaldırıldı!

Velhasıl YouTube'dan sansür yedi!

Çabucak harekete geçen Bülent Beyefendi, müracaat sonrasında ‘erotik içerik’ olmadığı tespit edilen görüntüsünü tekrar yükletti.

Ve akabinde da açıklama yaptı.

Ünlü müzikçi "Yapan vatan hainidir. Ülkemin tanıtımı için birçok şey gerçekleştirdim ve devam ediyorum. Şikayet edenlerin daldan birilerinin olduğunu düşünüyorum" dedi.

Vatan haini mi?

Beşerler şu biçim yorumlarda bulundu bunun üzerine...

Pekala, siz ne diyorsunuz bu işe?

Bakalım beşerler nelerden vatan haini olacak daha?

Klibi merak edenler için buraya bırakıyoruz

Üst Alt