Son Konu

Asuman Krause İle Söyleşi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Asuman Krause İle Söyleşi popüler mankenlerden olan Asuman Krause çekimlerden çekimlere koşuyor yoğun meslek temposunda aşkada yer ayırmayı olanak etmemiş hayatının aşkını bulduğunu söyleyen Asuman Krause'nin bu aşkı bakalım nekadar sürer! 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM!' 1548630717 1548630717 asumankrauseilesoylesi5c4e3ac13422easumankrauseilesoylesi5c4e3ac13422e http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberasuman05subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg ASUMAN KRAUSE ŞİMDİLERDE BİR YANLAMASINA ALBÜM VE SAHNE ÇALIŞMALARI YAPARKEN, DIĞER YANDAN DA EKRANLARIN YENİ YARIŞMA PROGRAMI ‘WİPEOUT’U SUNUYOR HAZIRCEVAPLILIĞI VE ESPRİLERİ İLE EKRANLARA NEŞE KATIYOR KRAUSE İLE YARIŞMAYI MÜZİK VE PODYUM DÜNYASINI, ÖZEL HAYATINI KONUŞTUK Asuman Krause 'Kendi şini hoş yapan herkesi takdir ederim daima Bir Takım isimleri benimle kıyaslıyorlar falan fazla saçma buluyorum Ben sahneye çıktığımda ayrıca sesimle keza görüntümle orayı dolduruyor muyum? Dolduruyorum Bitti Diğer yok işte Önemli olan beni iyi değerlendirebilmek Bu da Türkiye’de çok iyi yapılıyor mu, onu bilmiyorum Yurt açık havada olsam çok başka türlü kıymetim bilinir Bunu açık söylemek zorundayım ‘Wipeout’ için ben kendimce dürüst bir seçimim Içten kullanıldım O insanların bunu görebilmesi ne değin güzel İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum Ama Türkiye’de maalesef böyle yok Herkesin birbiriyle bir derdi var O yüzden de ilerleyemiyoruz, birtakım şeylere geniş bakamıyoruz Millet başkaları ile öyle çok uğraşıyor, böylece fesat ve böylece harisler fakat bir türlü gelişemiyorlar ' 'HAYAT ARKADAŞIMI BULDUM’ 'Altı aylık hoş bir ilişki yaşıyorum Yaşam arkadaşım mükemmel anlaşıyoruz Her şeyden önce mükemmel arkadaşız Bazen birbirimize “Kanka ne haber? falan deriz Hoş bir yolda yürüyoruz'  

Üst Alt