Son Konu

Ben bu kızı anlayamadım, sizce beni seviyomudur?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Takriben 45 aydır konuştuğum bir kız var konuştuğumuz ilk günden beri samimiydik ben ona aşık oldum o bana ise zamanla arkadaş gibi değer vermeye başladı bir kaç ay eski sevgilisini unutamadı ondan daha sonra unuttu tatile gitti 15 ay orda kafasını dağıttı ve geçen aydan itibaren daha bir cana yakın konuşmaya başladık arkadaştan çıktık flört halindeymişiz gibi konuşuyoruz bir 10 gündür beraber hayaller kuruyoruz şuraya gidelim şurda yalnızca ikimiz kalalım, sen bana yemek yemek yap, ben sana masaj yapıyım vb gibi şeyleri konuşuyoruz bana bir sefer sen bana arkadaştan, kardeşten çok sevgiliymissin gibi geliyosun böylece konuşuyosun diyip gülücük attı ona sevgiliye edilecek iltifatlar edince o da ney sevgili gibi falan gibi tepkiler verip yine gülücük atıyor fakat nasıl bir tepki onu çözemiyorum ama iltifatlarıma, onun hakkında verdiğim her cevaba olumlu yakışıyor fazla romantiksin diyor ben ona seni seviyorum dediğimde o da bana bunu belirtiyor ama ara sıra ise soğuk davranıyor, mesajımı görüyor geç yanıt veriyor, çevrimiçi olduğu halde cevap vermiyor, gülücük atmıyor önemli mesajlar atıyor pek olunca araya soğukluk giriyor şu 1 haftada ilk kez o da bana 34 kere iltifat etmeye başladı romantik kelimeler söyledi fakat 12 gündür onları da demiyor bunları demesini çok istiyorum başta bunun için ne yapmalıyım? Çekindiği fotoğrafları, yaptığı şeyleri ben gönülsüzce bana atıyor fakat ben az önce çözemedim bir fazla cana yakın oluyor bir çok soğuk oluyor beni seviyor mu sevmeye mi başlıyor alışıyor mu yahut arkadaş kalalım o kadar şeyler hissettirme bana gibi şeyler mi ima ediyor sizce ne yapıyor lütfen bir yardımm?

Üst Alt