Son Konu

Islandı Seccadem

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Islandı Seccadem Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Bundan Böyle Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla Serdim Seccademi kizgin Cöllere akdi Gözyaslarim Dündü Sellere Deva olamadim Bunca Güllere Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla Rukum Mevlayadir Secdem Mevlaya Artik Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandi Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladim Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla Rızasın Elde Etmek Bana Yetiyor Gönül ocagında dertler tutuyor bir nefes alışta Ömür bitiyor Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla Rukum Mevlayadir Secdem Mevlaya Artik Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Gözyaslarimla Islandı Seccadem Gözyaslarimla Mehmet SEYİTOĞLU  

Üst Alt