Son Konu

2 Sene daha sonra konuşmaya çalışsam ne kazanır? kaybederim?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bir kız arkadaşım vardı sevgili noktasıan gelmiştik ayrıntılarıyla fakat bu erkeklerle fazla samimi olmasından ve eski sevgilisini unutamamasından nedeniyle muhabbeti kesmiştim mesajlarına geri dönmemiştim Dönsemde kısa cevaplar vsvs sonradan yeniden da yazmadı geçen gün yine gördüm pazarda bir zaman arkamdan yürüdü sonra biz çıktık Aklıma geldi bir anda işte görünce nedeni nedir bilmiyorum bu kızı hatırlamamak için doğrusu fazla uğraşmıştım lakin 2 gündür tekrar aklımdan çıkmıyor sizce tekrardan iletişim kurmaya çalışmalı mıyım whatsapp ya da facebook yoluyla ne kazanırım ne kaybederim gerçekte bilmiyorum kararsızım onu bu dek çok unutmaya çalışmış ve unutmuşken yeniden görmem eski günleri aklıma getirdi doğrusu aşık olmuştum vaktinde ben bu kıza

Tepkisi ne olur ?

Şu lahza kızla konuşuyorum ben o süre aralığında yaşadığım birkaç şeyi anlattım o anlat bakalım dedi o ise ben bildiğin gibi bir değiştirme yok dedi 1 haftada 23 kez mesaj attım 2 gün arayla konuştuk O mesaj atmadı hiç aradan 3 gün geçti yazmadım sizce yalnızca benm mesaj atmam dürüst mu cilalı attığımda cevap veriyor konuşuyoruz ama kendini hiç anlatmıyor ve konu tıkanıyor Ne yapmam gerekiyor yazmayı bırakayım mı kafam karmakarışık benzeri konuşmaya başladığımızda eskisi gibi ne heyecan hissediyorum ne de içimde bir his var ölü gibi yalnızca alışılagelmiş bir arkadaş gibi ?

Üst Alt