Son Konu

En yakın arkadaşıma aşık oldum, açıldım. Ve olan olaylar. Yardım edin lütfen

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, sırık konuya geçeyim azıcık uzunca lakin vaktinizi ayirip bana yardımlarınızı ve düşüncelerinizi söylerseniz çok mutlu olurum Ilk Olarak herkese iyi haftalar dilerim

Uzunca bir süredir dost olduğum bir kız arkadaşım var, herşeyimizi paylaşıyorduk ve yani eğleniyorduk beraber vücut salonuna gidiyorduk, orda vakit geçiriyorduk ve dışarda Sırlarımızı , dertlerimizi paylaşıyorduk Akıl alışverişi yapıyorduk Ast bazı konularda zıt düşüyorduk lakin hemencecik buzları eritiyorduk İşte canımlı , cicimli, aşkımlı, kalpli konuşmalar İlerleyen zamanda, benim ona karşısında duygularım değişti ve ondan bir hoşlantıya başladım Zaman içinde sevgiye dönüştü Haziran sonunda, 1 aylığına amerikaya gitmesi gerekiyodu ve ona hergün facebooktan yazdım, başka yerden ulaşamıyordum çünkü Ve ablasına soruyordum ulaşabildinizmi nasıl? iyimi? gibisinden Attığım mesajlarda özlemle alakalıydı defalarca Eksigim falan tarzi şeyler Neyse, ben onunla onun erkek arkadaşlarını işte çıkmak isteyen yada sulanan falan, bunun hoşlandığı böyle konuları konuşmak istemiyordum Oda bana söylememiş, amerikadan 1 ay sonunda döndüğünde, biriyle çıkıyormuş dedi bana Sonradan ne olduysa 12 gün daha sonra ayrıldılar geldikten Kısa sürdü yani Essekligime doymayayim, ayrildigi gunden daha sonra ona duygularımı söyledim Azıcık bocaladi, işte verdiği cevap ' hiç beklemiyordum, cok sasırdım , ne desem bilemedim ' tarzındaydı 12 gün konuşmama kararı aldım, ve sonradan konuşmaya devam ettik Bayağı konuşuyorduk , eskisi gibi de konuşuyorduk böylece mesajlar falan ama eski sıcaklık yoktu Ve sonradan bir gün, sevmediğim bir kişinin onun duvarında bir yazısını görünce sordum, arkadaşım falan dedi Lakin kıskandığım için tartıştık ve, facebooktan falan sildim numarasını da sildim bundan böyle görüşmeyelim bir süre dedim Yani senin hayatına ahali girip cıkacak ve ben buna şahit olursam hergün ölecem en azından bir defa öleyim falan dedim Cunku bana bizim ikimiz hakkında olumlu bisey soylemedi 'o kadar görmüyorum' falan demişti tartıştığımız gün, ' duygularımı degistiremiyorum ne bileyim falan elimdemi ' gibi şeyler Böyle böyle 1 hafta daha sonra konsere gittiğimde o da ordaydı Artı alkol aldım ve benzer ortamda arkadaşlarımda vardı diye arkadaşlarıma seslendim ama onun yüzüne bile bakmadım Konser sonlarında yanıma geldi ve konuştuk azıcık, daha sonra konuşmaya dışarda devam edelim deyip 2 saat daha sonra evinin orda buluştuk Tekrar ben duygularımı söyledim o kafayla o da olumlu birşey söylemedi diye hatırlıyorum ve birdenbire gitmişti yanımdan arka sokakta kaza olduğu haberi geldiğinde bakmaya Ve bende o kafayla, ona bir fazla mesaj atmışım sonradan silmişim, arkadaşının birine mesaj atmışım işte o yalancı, beni istemiyor cunku populerligin pesinde, iste ona konserdeki cocukla mutluluklar falan Ertesi gün uyandıgımda, zaten facebooktanda silmiştim, arkadaşı böyle böyle deyince, galiba birazcık argo mesajlar atmışım bizimkine, özür diledim, oda '' işte benim elimde degildi öyle göremedim, sana defalarca alttan almaya calıstım üzülmemen icin lakin artık son raddedeyim, tükettin herşeyi bitirdin ,seviyorsan sozum değil fakat alttan edinmek zorundaydın, gereksizce kiskancliklar yaptin, kendi kafana gore hareket ettin, facebooktan sildin telefonumu sildin, yuzume bakmıyordun dısarda, artık hayatımda olup olmaman benim icin hicbirsey açıklama etmez'' gibi şeyler

Anlamadığım, benden diğer sevgilileri oldu ve ben onlara tarafından çok üstünüm gerek sevgim lüzum elim ayağım , tipimle ve onlar benim gibi değilken benim sorunum ne de bana evet demedi kafayı yemek üzereyim Bulamıyorum sorunu, kendime kızıyorum Olaylar buraya değin geldi, hemen ne yapmalıyım? böylece yaşanmışlık, gecmisimiz var silip atmalımıyım yahut bu sefer ben mi onunla arkadaş kalmaya calısmalıyım zaman icinde? lütfen takviye edin fazla zor durumdayım

Çoktan teşekkür ederim, iyi geceler dilerim

Üst Alt