Son Konu

DÜnyanin en biçare adamina yardim etmek İstermİsİnİz?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
AZICIK UZUN BİR HIKAYE OLACAK, AMA EĞER YARDIMCI EDINMEK İSTİYORSANIZ SABIRLA OKUYUNÇÜNKÜ HAKIKATEN BİR ÇIKMAZDAYIM VE İNTİHARI BİLE DÜŞÜNÜR OLDUM!!!!!

Selam Ben Ankarada yaşayan, iyi bir işi , iyi bir geliri olan birisiyim Bundan tam 15 yıl önce evlenme kararı aldım ve ailemin bulduğu bir kız ile tanışarak ve flört ederek evlendim

Evlenmeden önce bütün Ankara beni biliyordu Tüm gece klüpleri , barlar benim herzaman gittiğim evim gibiydi Hayatımda hiçbir zaman kadınsızlık çekmedim Çorap değiştirir gibi sevgili değiştirdim ama sonunda bende bir düzen istedim ve evlendim Bu kararı aldıktan sonra da geçmiş yaşantıma son verdim Tabiri caizse işten eve , evden işe

Eski bekar arkadaşlarıma bile arama mesafe koydumAcilen bütün arkadaşlarımız ortak ve tümü evli çiftler

Karıma aşık olarak evlenmedim ama ona abayı yakmak için kendimi çok zorladım Çünkü benim aradığım tarzda bir bayan olmadığını maalesef evlendikten sonra anladım

Yukarıda Allah var , şimdiye kadar hiçbir namussuzluğunu gördüm Eve bir uyum vermeside ayrı bir iyi özelliği tabi Lakin karakterinde kocasına saygı denen birşey değil Her Zaman kendi bildiğinin doğruluğunu müdafaa etmek var En küçük tartışmamızda bile sırf evde rahatlık kaçmasın diye ben haklıysam bile özür diliyorumÇünkü özür dileme gibi bir karakteri değil Hayata aralıksız negatif bakıyor ve kendi doğruları hayatımızı yönlendiriyor Beni de kesintisiz kendi hayat felsefesinde yaşamam için zorluyor

Arkadaşlarımı beğenmiyor, kendi arkadaşlarını dağa taşa sığdıramıyorAnnemi beğenmiyor , her fırsatta anneme laf sokuyorAnnen senin gibi bir insan yetiştirdiği için kendinden utanmalı gibi cümleler kuruyorSırf bu lafı etti diye karıma kaltak dedim ve evden kovdum Keşke kendimi kesseydimde ona bu ağar cümleyi söylemeseydim lakin oldu bir kereBen pişmanım fakat o anneme ettiği laftan pişman yok

Çevremde saygı gören birisyim , cümbür cemaat beni sever ve herkeslede mükemmel anlaşırımHerkesin derdini dinler, kendi derdimmiş gibi sahiplenirim Halk Müziği hakkında katiyen fena bir düşünceye sahip değilimAsla insanlara kıskançlıkla gıpta ile bakmadım Tek kusurum sinirlendiğim süre kendime başat olamamak Kırıp dökmek

Şu Anda eşim gebe Doğuma birkaç gün kaldı ve 1 haftadır ayrı evlerde yaşıyoruz Doğacak olan oğlumu bana göstermemekle korkutma ediyor , evlendiğimizden bu yanlamasına saçını süpürge eden , maddi manevi her alanda muavin olan anneme hakaretler yağdırıyor Kadıncağız diabet hastası ve bundan böyle kaldıracak durumda değilGeceleri uyuyamıyor ve sabahlara dek ağlıyor ben ne yaptım bu kıza diye Babamın durumu deseniz içler acısı kimseyle konuşmaz oldu

Boşanayım diyorum fakat besbelli günahı olmayan bir oğlum var Daha hiçbirşeyden habersiz bu dünyaya gelecekOna babasızlığı tattırmak düşündüğüm en son şey ama işin içinden çıkamıyorum O kadınla aynı evde yaşayamıyorum Sevgi ve hürmet zaten yok ama ne gibi bir yol izleyeceğimide bilemiyorum Lütfen bana takviye edinÇok kötüyüm

Üst Alt