Son Konu

Sanırım öğüt ve ögüde ihtiyacım var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar başımdan geçen olayı bir uçtan bir uca anlatıcaım lütfen ardına kadar okuyun ve açıklama yapın aslında ihtiyacım var buna

Özet geçmeye çalışıcaım öncekikle bir bucuk senelik sevgilim var birbirimizi fazla sevdigimizi düşünüyodum oysa ben hala seviyorum oda seviyorum diyor ama kararsızlık duyuyor insan sanırım ilk aylarımız felandı ufak sebeplerden ayrılır ya yeni sevgililer bizde böylece yaptık küçük bir sebepten ayrıldık bir kaç gin daha sonra başkası ile çıkmaya başladı ve onla çıkarken benden özür diliyodu ve ben yakaladım fakat zaten birbirimizi devmiyoruk hoşlantı işete pekde umursamadan affettim aylarımız geçmişti artık ısınıyorduk birbirimize ve tekrar bir olayla karşılaştım cocugun biri bakkalcı bu sefer geldiginde görüşürüz demeden giderden bırakmam seni öperim gibi bir mesaj yazmıştı sevgilime fakat bunu görmek fazla agırdır allah düşmanıma yaşatmasın neyse seviyordum artık onsu yapamıyordum pişmanım dedi affettim ama bunlardan daha sonra bir kaç kere başkaları ile konuştugunu yakaladım arkadaşlardı lakin konuşuyodu ve rahat oluuodu bu lakin ben görüyodum faceden siliyodu fakat mail adresinde duruyodu yedekleri ordan anladım ögrendim herneyse neticede hala mutlu olabiliyoduk yani beni aldatmadıgını düşünüyodum ve herşeyi gerçekte affetmiştim unutmuştum deliler gibi seviyodum geçen ay ayrıldı benden seni cok üzüyorum dedi fakat evet üzüyodu beni hareketleri ile tavırları ile ben üzme ozaman dedim aldırmadı ayrıldı telefon açtım kaç kez cadde ortadında agladım haykırdım lakin umursamıyodu bundan böyle ya bir bucuk yıllık sevgilim beni takmıyodu canı yanmıyodu gerçegi arkadaşından ögrendim başka biri vardı bir başkasından hoşlanmıştı onun için bir bucuk yıllık sevgilisini hiçe saydı onunla konuştu ben onun için aglaken herneyse daha sonra pişmanmı ne olmuş geri döndü bana bende yeniden alışılmış gibi affettim ama bu sefer olmadı gibi yarı ona bende yer kalmamoş gibi sizce be yapmalıyım hala seviyorum lakin tiksiniyorumda güvenemiyorum sanki başkasının eli ile ittiğini ile çıkıyorum gibi ne biliyim yoruma ihtiyacım var

Üst Alt