Son Konu

Berkay Şahin'den şaşırtan itiraf: Dünyanın en kötü şeyi...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berkay_sahinden_sasirtan_itiraf_dunyanin_en_kotu_seyi_1638257975_0501.jpg

Geçtiğimiz gün Bahçeşehir'de bir yerde sahne alan Berkay Şahin, gazetecilere samimi itiraflarda bulundu. 39 yaşındaki ünlü isim "Benim için hayatımın en makûs günleri başlıyor." dedi.

Ünlü müzikçi Berkay Şahin, evvelki gün Bahçeşehir'de yer alan Mio's isimli bir yerin açılışında sahne aldı. Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Şahin, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"Kardeşlerimin dükkanına, Ünal Saral'a güzel olsuna geldik" diyen Şahin, sahne şekliyle dikkatleri üzerine çekti. 89 numaralı forma giymeyi tercih eden ünlü müzikçi "Son derece fanatik bir ekibinin forması, ben bu formayı çok seviyorum. O denli numara takıntım yok lakin uğurlu sayılarım var, on sekiz ve altı benim için çok kıymetli. Bu formayı eşim Hasret'le birlikte Los Angeles tatiline gittiğimiz vakit almıştım, biraz daha kilo verirsem daha çok yakışır." formunda konuştu.

"DÜNYANIN EN MAKÛS ŞEYİ..."

Kilo konusunda hassas olduğunu belirten Berkay Şahin, "Benim için hayatımın en makûs günleri başlıyor. Pazartesi diyete başlıyorum, dünyanın en berbat şeyi diyet yapmak" açıklamalarında bulundu.

Üst Alt