Son Konu

Ne yapmalı??

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ya ctzns bişe soracam sizlereBenim bi kankam war kendileri aptal olur brazGeçen sne bi kzdan hoşlanmş ve yaknlaşmış snra kanka olmuşlar bunlar Yan bu ne yapcağını şaşırdı bende yakınsnz seni anlar şeffaf ol dedimNese işte gtmiş açılmış kza o da sen benim dostumsun ben seni dostum olarak görüyorum demişBizimki bunalıma girdi ve yazın öss stresi,kurslar ve dersane de eklenince kafayı yedi Yazın bi iki defa yüz yüze geldiler Ve derhal şansa bak aynı snıfa düştüler ve kız iki sıra önündeyılın başında gayet iidiler fazla samimidiler anlaşyolardı Snra bizimkisi bitmiş açılmışsnrası dejavubzimki baya uğraştı fakat değil aynı tas benzer hamambenim anlamadığım bzimki ne süre yakınlaşsa kızda derhal yakınlaşıo mantığını bi türlü anlamadm bilhassa bayan arkadaşlar mantığını yorumlarsa sevinirm + bzım olayın kahramanı son 23 haftadır kızla konuşmuo benim bildiğim (braz uzak dur demiş bi kız arkadaşı ona)şimdide bayram nedeniyle görmüoya tavsiyelerde bulunuom ona daima ama bende çıkmaz sokağa girdim çocuga eyvah oluo 260 tan 220 ye düştü puanlarıNe önermeliym ona yani ne yapmalı acaba???

Üst Alt