Son Konu

gorusme belirlemek için destek arkadaslar ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sa baylar burada actıgım birincil konu desifre olmamak için yeni bi hesap actım ne olur ne olmaz
arkadaslar simdi durumumu kısaca anlatacagım yardımlarınızı bekliyorum

simdi aga oncelikle ağlama 18 lise bitti benim hoslandıgım bi kız var bu kızla lise 2 den beri tanısıyoruz birincil basta aynı sınıftaydık 11 sınıfın ortalarında kız bizim sınıftan ayrıldı ben bu kızı ilk gordugumden beri bişiler hissediyodum sanki ama yanılıyorumdur diye kıza karsı hiçbir yaklasımım olmadı hatta kendimi ondan uzaklastırmaya bile çalıstım zaten kız bizim sınıftan gidene kadar ole muhabbetimizde öyle yoktu kız bizim sınıftan gitti aga ole arada gordugum zaman konusuyodum ama ole açık sözlülük yoktu haliyle sora 12 sınıfta aynı dersaneye gittik biz ast yıllar gectikce benim içimdeki o ilginç his git gide arttı lakin ben ne biliyim o zamana değin kimseye asık olmamıstım kimseyle cıkmamıstım neyse ben zamanında yapmadıgım ve haliyle asırı pisman olmus bi şekilde kıza yaklasmaya calıstım lakin ne varki yanına surekli gezen hiç ayrılmayan bi kız arkadası vardı tabi bende o diğer kızı tanımadıgım için bu benim kıza bi turlu yaklasamadım yavas yavas umudu kesmeye baslamıstım hatırından çıkmak için fotograflarını filan sılmistim lakin emrindeki hala fırsatlar olusturmaya calısıyordum bence onu gormek için yolumu değiştirmeler işim olmadıgı halde dersaneye sırf onu gormek için gitmeler birde normalde kızlarla konusurum dar lakin bununla nedense hiç konusamazdım her zaman elim ayagım tutardı sacmalardım kızda ole ortam kızlarından değildir ahlaklı kapalı cok iyi bir kız lakin cok arkadaş canlısı oldugu benimde tanıdıgım erkek arkadaslarıda vardı ole içine kapanık biriside yok yani neyse abi sora okul kapandı dersane bitti benim kızı gormem için hiçbir sebep kalmadı tatilede gitmiştim bütün unutuyorum universite heyecanı derken bu kız bana mesaj atmazmı ? normalde de 12 sınıfta aynı dersaneye gittigimiz için haliyle cok nadirde olsa mesajlassıyoduk lakin bu sefer attıgı mesajdan sora ben güya o dersaneye gittigim donemden beridir bekledigim fırsatın ayagıma geldigini hissetmistim neyse yanıt verdim filan sora ben buna mesaj atdım o bana atdı derken baya baya konusmaya basladık geceleri filan gercekten cok ilginc yani okadar yıl tanıyosun dogru durust konusmuyosun ama bir mesajdan sora aniden konusmaya baslıyosun neyse abicim bağlı ben gaza geldim daha cok mesaj atmaya basladım oda hiç sıkılmadan msj atıyodu bundan böyle konusma konusunda da bıkkınlık cekmiyorum lakin benim bi şekilde yuz yuze gorusmem gerekli daha da yaklasabilmek için bunu nasıl yapabilirim nası ayarlayabilirim bi gorusme yardımlarınızı bekliyorum yarı azıcık uzun oldu ama neyse

Üst Alt