Son Konu

Fazla fena durumdayım. kız aşık ettirdi, yüreğimi parçaladı gitti. takviye edin?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bugün bir kızla tanıştım sadece 1saat sohbet ettik çok sevindim azıcık da hoşlanıyordum baya bir dostça olduk hatta çok arkadaş canlısı yarı beni seviyomuş gibi konuşuyordu sonradan demin bir mesaj daha çektim lakin sevgilim kızıyor mesaj atmazsan sevinirim yazmış sevgilisi varmış fakat bana sana yarın gizli gizli bakarımyazmış bir arkadaşıma daha aynı şekilde yazmış Acilen kendini bana karşısında sevdirdi aşık ettirdi ama sevgilisi varmış yüreğim parçalanıyor 10 dk'dır kendime gelemedim resmi olarak tutsak kaldım ne yapsam bilemiyorum böyle kızlara ne demek lüzumlu? ALLAH sadece 15 saatlik mutluluk veriyor bana facebookuda dondurmuş daima böyle oluyor bir ilişkiye girdim şu asıl değin ondada böyle şansızdım başıma neler gelmedi neler sonrada niye kızlarla konuşamıyosun diyorlar mesaj yazmaya korkaren özgüven eksikliği nedeniyle diğer taraftan böyle olaylar geliyor başıma tek konuştuğum kızdı daha yeni tanışmıştık acilen yeniden elimden uçtu her zaman böyle oluyor niye her zaman böyle niye hep ben?

Üst Alt