Son Konu

Böyle bir şey mümkün mü ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba yaklaşık 3 4 haftadır bir kızla tanıştım kızda bana karşı bir şeyler hissettiğini onunla flört edebileceğimi düşündüm kızla whatsapp dan konuşmaya başladım baya iyi anlaşıyorduk 3 4 saat kesintisiz konuşuyorduk zaman çok ivedi geçiyordu ben kızı dışarıda gösteri ettim kız vereceğim resimlerdekileri söyledi ve dün konuşurken yine benzer 2 3 saat sürekli koyu muhabbet ediyoruz daha sonra kadın erkek feminemsi muhabbetler açıldı kız bana görüştüğün biri var mı dedi bende değil dedim ona sordum var dedi sizce benle bu dek konuşan bir kızın sevgilisi olabilir mi böyle bir olay var olabilir mi bu nasıl iş ben iyi olanı düşünmek istiyorum lakin her zaman fena olan şampiyon geliyor ben kızı sevmiyorum zaten aşka inanmıyorum amacım bayağı bi şekilde kızla flört etmek sizlerden bu konu hakkında düşüncelerinizi yorumlarınızı bekliyorum bana kızdan uzaktan dur sen ne biçim adamsın gibi itham da bulunmayın kız bana pek bir davranıyordu fakat olacağını hiç düşünmedim şuan da da düşünmüyorum kendimce yalan söylüyor gibi hadi bakalım sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum kızdan uzakta dur diyenler olacaktır ben bahsettiğim o 3 4 haftalık tanışma süresinde kıza hiç yakın olma hissetmedim ve kurmadım kız benimle birlikte olduğunda ne söylesem aa ne anlatsam ilkokul çocukları gibi dinliyor dandik bi espiriye dahi gülüyor yani tüm hoşlanma belirtileri var hatta resimle bakın mevzu gayet açık anlaşılır

Dışında misafir etme ettiğim de geçen diyoloğlar (daha önce bi cafeye gidelim demiştim kardeşinde kazanç demiştim hem gezeriz demiştim olur kardeşim gelir gezeriz demişti ) :

Foto 1 :

Foto 2 :

Foto 3 :

Foto 4 :

Foto 5 :

Foto 6 :

Üst Alt