Son Konu

Bir hemen olan öfkeyle beni engelledi

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar daha aşağı sınıftan tanıştığım biri vardı Öykü sahiden şu şekilde başladı: Eylül'den Aralık ayına kdar olan süreçte sürekli bir bakışma laf konusuydu, 1 dersimiz ortaktı Neyse işte Aralık ayının sonunda tanışma oldu ben ekledim onu Ondan daha sonra ise mesajlaşma süreci başladı Birincil başlarda herşey çok iyiydi Onların sınıfından ekli olan kızlardan beni kıskanıyordu falan bu stil şeyler Birincil tanışma ayımızda aramız bozuluyordu ama küçük küslükler sözkonusuydu Ama ilk mesajı o atıyordu ve aramız düzeliyordu Derken ara tatil girdi bende birkaç haftalığına yurtdışına gittim iletişimi koparmadık Oradayken yine mesajı kestik kıskançlıktan nedeniyle Fakat ben bunu Türkiye'ye geldiğimde okulda barıştığımız süreçte öğrendim ve her yerde konuşmaya başladık Alkol aldığı bir gece bana mesaj attı ve bana aşık olduğunu itiraf etti ben şaşırdığım için tepkisiz kaldım Aramız hiçbirşey yokmuş gibi devam ettim Bir ay sonradan ise ben itiraf ettim ama bana karşısında önemli hissetmediğini söyledi yeniden konuşmamız kesildi 15 ay küslükten sonra o mesaj attı bana lakin aramız eskisi gibi olmasa bile yine ufaktan konuşuyorduk Bana bayramda mesaj attı falan ufak bir konuşmamız oldu Birkaç gün sonra ise alkollü bir şekilde yine mesaj attı Tekrar aşkını itiraf etti bu sefer bende ona bacak uydurdum Ne olursa olsun beni bırakma, sen evlenebileceğim insansın gibisinden şeyler Ilk tanışmamızda tartışmıştık ben onu unutamıyorum tabularımı yıkamıyorum falan gibi şeyler söyledi ama o gece minik bişeyden dolayı ertesi gün küçük bir tartışma oldu 1 hafta konuşamadık ben mesaj attım bu sefer Cevap vermedi ikinci mesajı attım bir daha konuşmayalım böylesi ikimiz içinde daha iyi olacak, seni heryerden engelliyorum özür dilerim, kendine iyi bak dedi Ve engelledi ben anlatmak namına değiştirme hesaptan yazdım bir daha sana saçmalıklar yaşatmayacağıma laf veriyorum dedim fakat mesaja yanıt vermedi bir anlık öfkesiyle engelledi 2 hafta oldu onu hâlâ fazla seviyorum sizce Bir hemen olan öfkesi zamanla geçer mi? Ailemi falan çok merak ediyordu yani bana sıradan düşkündü Tek ricam geri dönmeyecek tarzı yorumların olmaması Psikolojim hâlâ düzelemedi

Üst Alt