Son Konu

Tanıdık Olmayan sevgilimle uzaktan mesafeli ilişki

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese iyi geceler

21 yaşında üniversite öğrencisiyimGeçtiğimiz senenin bahar döneminde Macaristan'da idim ve o vakit diliminde macar kız arkadaşımla tanıştım ve sevgili oldukNisan ayından beri birliktelik devam ediyor , 8 ayı devirdikKısaca bi durumdan bahsettikten sonradan olaya geçeyim , o da 21 yaşında ve öğrenci

Uzak olduğumuz için benim dönüşümden sonra daha yüzyüze görüşemedik

Sosyal ağlardan da olabildiğince konuşmaya özen gösterdiğimi söyleyebilirim , o da benzer şeyi yapıyorAma gün içinde gerek okulda olmamızdan dolayı ama akşam görüntülü konuşabiliyoruz o da saat farkından dolayı bir takım günler olamayabiliyorda

İyi anlaşıyoruz aramızda problem olmadı şu başlıca değin yani kafamda hiçbir değişkenlik yok uzakta olmamızdan dolayıAma yakın olamamak fazla fena birşey yani yüzyüze konuşmak gibisi yok

Hayatta ideallerim var demeyeyim de bir takım prensiplerim var , açık konuşmak gerekirse daha üniversite öğrencisiyken daha açıkçası somut açıdan ve meslek açısından kendimi sağlama almadan ciddiyete binmiş bir ilişki düşünmüyordum ta ki onunla tanışana kadar

Ondan önce çoğunlukla hayal kırıklığı yaşadım ilişkilerim de ve şimdi ailesiyle tanıştıracağını duyunca fazla mutlu oldumOnun haricinde çevremde kız sayısı çok kısıtlı artık takılmak zeka istemiyorum okulumdaki çevremdeki kızlarla

Bundan niçin bahsettim derseniz bazen erken hareket ettiğimi düşünüyorum ama karşı tarafa oyalayıcı bir tavırda kullanmak istemiyorum

Türkiye'de umulan , kız arkadaşınızın sizi ailesiyle tanıştırması fazla manâlı bir olaydırUzun süredir bir araya gelemediğimizden dolayı , hem de ilk adımı ben atayım diyerekten yazın bir zaman diliminde Macaristana ulaşmak için laf verdimAilesiyle tanıştıracağını söyledi lakin kafamda da soru işaretleri oluştu

Ilk Önce ben aileme , ailesiyle tanışacağımdan bahsetmedim yalnızca yazın gideceğimi söyledim

Kendi değerlerinde aileyle tanıştırmanın ne derece kayda değer olduğunu bilmiyorum acaba ciddiyete mi binecek ?

Okulların bitmesine nitekim 23 yıl gibi zaman var ve kaç kez bir araya geleceğimizi bilmiyorum lakin onuda davet edeceğim tabiki gelmesi için

Oyalamakta istemiyorum ama eğer çabuk hareket eden bir yapısı varsa okul bitmeden evlenme olayına benim ailem karşısında çıkar eğer bunu karşı tarafa iletirsem de oyaladığımı düşünebilirler

Tanıyorum fakat gelenek farkından dolayı nasıl davranış sergilenir onu bilemiyorum malesef

İlerleyen dönemlerde oluşacak durumlardan dolayı sıkmamak için buraya konu açıp danışmak istedim

Özet Olarak yazarsam durumu : Okulların bitmesine uzun süre olmasından nedeniyle ailesiyle tanıştırdığında işin ciddiyetinin artacağını düşünüyorumOyalayıcı konuşma belli olmak istemiyorum fakat okullar biteceği zaman evlenileceğini düşünüyorsa umarım 23 yıl sonunda ikimizde verilen çabalar sonucunda hayal kırıklığına uğramayız

Ne nasihat edersiniz

Üst Alt