Son Konu

Bu kız benden hoşlanıyormu

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba
3 4 aydır tanıdığım bi kız var 2 ay önce sevgilisi vardı ayrıldı ben bu kızla ingilizce kursunda tanışmıştım arasırada evine gidiyorum oturup ingilizce çalışıyoruz aramızda whatsap vb mesaj ortamlarında pek hitabe geçmiyor fakat yanyana oldugumuzda epeyce konuşuyoruz bana davranıyor en son buluşmamızda bana birdenbire annemin doğum günü bu hafta dedi fakat ben 1 gün evvelden kutlicam dedi ve bende ona annen niçin hoşlanır nasıl bi armağan bilgin dedim çiçek al dedi ve 2 ay öncede kızın doğum günüydü bana söylemişti sevgilisi oldugu için armağan almadım hatalı kavranabilir diye (ayrıca birinin ilişkisini bozanın ilişkisi olurmu veya bu dogru bir davranışmı diye düşündüm hediye almadım )
ama dostlar kız bana her derdini anlatıyor giderken arkadaşlarıyla tanıştırıyor atıyorum geçenlerde ders çalışıyoduk buna bi mesaj geldi mesaja bakmadım sormadım bile uç telefonu aldı gösterdi bizim kız grubu yazıyo ya dedi güldü kapattı ve ders sonunda bi kaç metin çevirisi yaparken ( yanındayken elim ayağım bir birine dolanıyo ) bana heycanlanma ben ben yanındayım diyip omzumu sırtımı sıvazladı ve geçen haftada aramıştı napıyosun diye telefonda konuştugumuzda evdeyim mutfakta kek yapıyorum demiştim aa banada getirme hiç dedi dostlar sizce bu kızda bana karşısında bişiler hissediyormu gidip konuşayımmı nedersiniz telaş etmek istemiyorum kız yay burcu ben terazi burcuyum bende gezmeyi eylenmeyi yeni insanlarla tanışmayı fazla seviyorum kız tıp okuyor ben ise hukuk dediğim gibi kızın babası 16 yıl önce ölüm etmiş annesiyle yaşıyor ne dersiniz ben kızı biyerlere mi götürsem hani gezmekten hoşlanıyorya veya nasıl bi zarf atıp benden hoşlandığını aramızdaki arkadaş ilişkisini üstteki seviyeye içeri almamak istediğini anlaya bilirim

Üst Alt