Son Konu

Oğlu Ali Murat Altunmeşe'yi kaybeden İzzet Altınmeşe'ye ünlü isimlerden başsağlığı mesajları!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_isimlerden_oglu_ali_murat_altunmeseyi_kaybeden_izzet_altinmeseye_bassagligi_mesajlari_1639986037_2829.jpg

Bir program için gittiği Mersin'de kaldığı apartmanın 11. katından düşerek hayatını kaybeden Ali Murat Altunmeşe'ye Pelin Akil ve Cem Yılmaz üzere isimlerden bildiri yağdı. Usta sanatçı İzzet Altınmeşe'nin oğlu olan Ali Murat'ın vefatına dair ayrıntılar şimdi bilinmiyor.

İzzet Altınmeşe'nin en büyük oğlu olan Ali Murat Altunmeşe, hayatını kaybetti. Bir apartmanın 11. katından düşerek vefat eden Ali Murat'ın mevti gerisindeki neden şimdi açıklanmadı. Mevt haberini alan aile üyeleri yıkıldı. Otopsisi Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

ali murat altunmeşe hayatını kaybetti

Polis soruşturmayı devam ettirirken Ali Murat ile bir arada rol alan ünlü isimlerden taziye iletileri geldi. Öte yandan İstanbul Kent Tiyatroları'ndan bir açıklama yapıldı. Toplumsal medya hesabından "Tiyatromuzun genç jenerasyon oyuncularından Ali Murat Altunmeşe’nin vefatından derin bir keder içerisindeyiz. Kent Tiyatroları ailesi olarak sanatçımıza rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz" notuna yer verildi. 

Ünlü oyuncu Pelin Akil ise Instagram hesabından üzücü bir açıklama ile veda etti.

pelin akil paylaşımı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ise toplumsal medyadan "Ali Murat kardeşiminizin acı haberini aldım.Çok üzüldüm. Altınmeşe ailesine başsaglıgı diliyorum. Allah sabır versin. Yeri cennet olsun" açıklamasında bulundu. 

Üst Alt