Son Konu

seviyorum lakin arkadaşca(mı) girift, destek ltf

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ii geceler arkadaşlar konuyu açarken çekindim kızlar bu konuda o kadar başlık açmıyor diye lakin olsun benim durumum birazcık girift o yüzden önce kendi yaptıklarımı sonra erkek arkadaşıma yaptıklarımı anlatıcam
fazla uzun oldu lakin lütfen okurmusunuz yardımlarınıza ihtiyacım var
geçen sene eylül ayında istemesemde bir ilişkiye başladım başladıktan daha sonra herşey fazla hoş gelişmey başladı aşık olmuştum 3 hafta sonra ünv kazandım ve okuluma gittim buraya gelmeden ona çok bağlandım ve oraya gittiğimde ise beni aramadı sormadı yarı hayatımdan birdenbire çıkıp gitti sürekli bahane uydurmaya başladı kontör değil falan diye lakin daha sonradan sıksık aradı özürdiledi falan baştan herşey yola girdiğini hissettim o sıralar okuldanda bigrup dost vardı ama içlerinde birisi benim için çok farklıydı insanlığı, karakteri herşeyiyle 4 4lük denecek bir insandı ben ona kanka demeye başladım arkadşlarım bile knka ayağının nerede bittiğini söylerken hep yalanladım sevgilim vardı ve biz arkadaşız biz öyle olmıcaz dedim onlara ben bu çocukla çok dostça olmaya başladım hatta sevgilimden çok onla görüşür oldum sevgilimi sevmiyormuyum seviyorum lakin bunun yeri nedense defalarca farklı oldu tasvir edemediğim bi sıcaklık vardı ona aleyhinde aradan 56 ay gçetikten sonra sevgilimden soğumaya başladım sebebi ise okuldaki çocuk değildi sebep karakterlerimizdi zaten ailemiz istemiyordu lakin onu bi şekilde halledecez derken sürekli kavga etmeye başladık çocukca hareketleri vardı ara sıra yanımda gezdirirken utanıyordum bile aşk işte yine belki düzelir diyerek uzatıyorduk ayırlmayı fazla denedim bende yapamadım oda haziran ayında askere gitmeden ipler tamamen koptu ve ayrıldık istediğim buydu fakat hala ona aşıktım, içim acıyordu yani ne onla nede onsuz oluyordu

bu sıralarda okuldaki arkadaşımıda fazla kırmaya başladım hatta kız arkadaşlarımdan biri onun sana ilgisi var gibi dedikten sonra benden uzkalaşması için yapmadığımı bırakmadım aradan 1 ay geçti fakat arkadşımı kırmaya dyanamadım çağrılarıma msjlarıma cevpa vermedi fakat en sonun konuştum olanı anlattım barıştık eski sevgilim askerde onsuz hayata alışmaya çalışıyordum ama okuldaki ark barışmam beni çok etkilde bilmiyorum nasıl bir duygudur ama hep onunla almak istiyordum barıştıktan sonradan ise 1 ay her zaman beraberdik yazın burda ev tutmuştu ve ailesiyle gelmişti hatta ailelerimiz bile tanıştı okuldan arkadaşım ya ailecek gezdiğimiz deha oldu beni ona çeken neydi bilmiyorum aşk yok bundan eminim lakin bağlandım benzeri ona ailelerimiz samimiyeti öyle olduki onlar memleketine dönerken o sıralar annemle azıcık limoniydik kafa dağıtmam için benide götürmeyi dile getirdiler ben fazla istedim fakat annem müsade vermez dediğim halde annem kabul etti 10 gün onların evinde kaldım her zaman berber gece sabahlara değin oturduk kalbim büyük bir kileme düştü en sonunda br dost bana sizin ilikiizin adı ne sevgil gibisinz kendimce siz bi konuşun karara varın dedi onun bana lgisi olduğunu ben düşünüyordum ama ya ben hala geçmişin yaraları dururken buna hislerim neydi bunu onunla konuştum ve düşün dedim eylül ayında ise bu konuyu her tarafta açtı ben zamana ele vermek istedim çünkü eskiyi tma olarak unutamadığımı bilyordum yaralarım tazeyken yeni bi iliki istemedim lakin o zamana ayrılmak istemedi hatta elinden geleni yapacağını söyledi eski sevgilimide tanıyordu

ilişkimiz 1 ay sürdü ve ayrılmak istedim çünkü yapamadım onda hep eskiyi aradım ama yoktu o ise bana başlarken elinden geleceğini yapacağını söyledi fakat yapmadı hiç bişey yapmadı sevebilirim ola ki diye ona kısmet tanıdıkca kendini çekti en sonunda bitti daha sonra zaten fazla tartıştık kavga ettik bana fazla ağır sözler söyledi arkadaş kalmak için uğraştım lakin daha çok bozuldu aramız artık onu bakmak istemyecek duruma geldim bende ona fazla ağır şeyler söyledim ve şimdi 15 aydır hiç konuşmuyoruz okulda yanımdan geçiyor yüzüme bakmıyor onunda haklı olduğu konular vardır kuşkusuz bana son söylediği söz zaten senin bu yaptığına birini unurtmak için birini kullanmak denir içimdeki kuruntuları doğruladın ya gözümdeki layık bittidedi fakat ben onu uygulamak istemedim aşık değildim fakat onu çok seviyordum

bu nasıl bir duygudur ben hala kendi hissettiklerimden belirlenmiş değilim bana söyledi göstermek kelimesi ise neden, niçin onun için böyle bişey düşüneyim

burdan kısaca bu çocuk bana karşısında ne düşünüyor olabilir onu kaybetmek istemiyorum lakin arakdaş olarak mı sevgili olarak mı bilmiyorum dışardan bakıldığında benim duygularım ne olarak gözüküyor acaba??

Üst Alt