Son Konu

Cardi B'den Yıllar Sonra Gelen Striptiz İtirafı: Şöhretimi Bir Türk’e Borçluyum

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-8be9a3f390c99f4bc3fed4f317ed10f74a475061.jpg

Grammy ödül merasiminde Megan Thee Stallion ile yaptığı düetle birinci kez canlı performans sergileyen Cardi B, şöhretini kendisini striptiz kulübünde çalışmaya ikna eden bir Türk’e borçlu olduğunu söyledi.

Amerikalı ünlü rap müzikçisi Cardi B, katıldığı bir radyo programında New York’ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını ve şöhreti yakaladığını söyledi.

Cardi B, striptiz kulübünde karaoke müzik söyleyip, dans edip soyunurken keşfedildiğini anlattı.

'Çok hoş kızsın, neden striptiz yapmıyorsun?'

Türk müdürün işe geç geldiği için kendisini işten çıkarmak zorunda kaldığını itiraf eden rapçi, “Bana ‘Geçim düşüncesi çektiğini biliyorum. Çok hoş kızsın, hoş bir bedenin var. Neden striptiz yapmıyorsun. Gel sana orayı ayarlayım’ dedi. Ve sahne hayatım o denli başladı” dedi.

Cardi B, o devirler Bella ismini kullanıyormuş

Hala New Jersey’de büyük bir süpermarket zincirinde müdür olan Seyhan Eren, ismini ‘Bella’ olarak hatırladığı Cardi B’nin şöhret olduğunu ve kendisine ulaşmak istediğini yeni öğrendiğini belirterek “Atlanta’da yaşıyormuş, pandemi sonrası New York’ta beni ziyaret etmek istiyormuş” dedi.

Cardi B, birinci maaşıyla Seyhan Eren'e yemek ısmarlamış

Hürriyet'in haberine nazaran Cardi B’nin markette 2010 yılında 6 ay kasiyer olarak çalıştığını söyleyen Eren, “Göğüslerinin küçük olduğundan yakınıyordu. Büyütmek için para biriktiriyordu. Lakin sabahları işe çok geç kalıyordu. Ona daha çok para kazanabileceği striptiz kulübü önerdim. Başta orada garsonluk yapıyordu. Birinci haftalığını aldıktan sonra bana yemek ısmarlamıştı” diye konuştu.

Çok para kazanmak için striptiz kulübünde işe başlamış

Bir süpermarket zincirinde müdür olarak çalışan Seyhan Eren, “Cardi B’ye daha çok para kazanabileceği için striptiz kulübünü önerdim” dedi.

Toplumsal medyadan Süper Yüzyıl ve Kösem dizileriyle ilgili paylaşımlar yapan Cardi B, Türk tarihi dizilerini yakından takip ediyor.

Ünlü rapçi, Harika Yüzyıl’ın final kısmını izledikten sonra Twitter’dan şu paylaşımı yapmıştı: “Türk direktörler, lütfen bir sultan dizisi daha yapar mısınız? Buna nitekim feci halde gereksinimim var.”

Üst Alt