Son Konu

9 ay cöpe gitti...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba

Kucuk bir hatirlatma yapim size resimlerle bu forum de konu acmistim

Bugun nasihat icin degil de daha fazla icimi dokmek ve nerde hatta yaptim gerçi tavisye edilecek bi durumda kalmadi

Ben gerçcekten cok sevdim ve halla seviyorum onu, iki uc gundur uyamiyorum aklima daha cok takilmaya basladi iliskimiz yaklasik bir bucuk aydir bitti ve aklima takilan nerde hatta yapmam degil de daha cok neden boyle bisey oldu manâ veremiyorum, hani ırk cok icer ve kusar ya ve rahatlar ya benim icimden aglamak geliyo cok aciyo icim lakin olmuyo sanki agliyabilsem rahatliyacakmis gibi hissediyorum neyse asil konuya gircem

iliskimiz hic saglam temelerde degildi surekli tartisiyoduk fakat defalarca barisiyoduk birincil hattasi bir gun kavga ettik ve bir sure konusmadik ve o gitti baska bir erkekle konustu cok yakin konusmalari vardi neyse ben bunu bir sekilde gordum ve o gun demistim ancak iliskimiz bitti sen ve ben artik imkansiz oldu ben bir kizla tanismistim unuturuyodu bir sekilde ama eski sevgilim hergun beni arayip agliyodu ozurler diliyodu hatta tehtitler bile yapti yani evinin onunde dikilcem sen beni bir defa dinlemeden diyerek cok agladi ben simdiye dek kimseye zararim olmadi ve onun aglamasi icimi yakti cunku halla seviyodum ve obur kizi buraktim onun duygulariyla oynamis oldum istemiyerek affetmiyecektim ama yine affetim o bana ihanette etmiye calisti veya etti ben onu affetim cunku onun ustune oyle seyler anlati ama kucuklunden kalma ben onu affetim

cok pismanim o kizi buraktima ve ona ikinci bir baht verdime bana ne sozler ne yeminlerle gelmisti bidaha olmaz sozunden cikmiyacam artik ne dedin olursa o olcak bir sekilde beni ikna etti anlamadim konu bu simdi benim icin kac gundur aglayan kiz nasil dayaniyor bu ayriliga tek tarafli mi sevdim beeeh ? 9 aydir tek tarafli bir iliskimi yasadim zaten o bana bir defa sarilmadi daima ben sariliyodum tabiki elimden kolumdan tutu lakin icine kapanik bir kizdi ama herseye ragmen gecmisini kusurlarini yok sayarak sevdim iliskimiz bittmeseydi annemle tanistiracaktim bir hafta vardi alt benimde kusurlarim oldu ama onun dek olmadi hic baskasini gormedi gozlerim onun yesil gozlerinden baska, kiz rahatsiz olmasin diye baska bir yere baktimi dusunmesin diye gozlerimi hic gozlerinden ayirmiyodum fakat bos mus hersey cok pak duygularim vardi benim icin nerdeyse canina kiycak olan kiz artik kayip

Iliskimiz niçin mi bitti ? aslinda böylece cok birikinti vardi fakat o kadar hattalar benden ondan umursamazlık ortaya cikti ama yalnızca onun tarafindan bir kac gundur messaj atmadi bana hic lakin insan sorar demi napyon diye kavgali da degiliz ben dusunerek ustune varmadim bir iki gundur ama messaj atiyodum napyon nasilsin neyin var diye ama soylemedi soylemek istemiyordu varmadim ustune ama dedim ki madem konusmak istemiyosun benimle oyle olsun konusmayalim anında uste cikmaya calisti dedi oysa oyun mu oynamak istiyosun eminmisin dedi ve tabiki sinirlendim tartistik ve bir hafta baştan başa konusmadik ben dayanamiyordum onsuz tuhafima gitti bir gun messaj attim dedim oysa gel bulusalim konusalim halledelim bana hayir istemiyorum ne konusacaksan burdan konus dedi tekrarladim israr etti hayir dedi neyse ben eminmisin dedim boyle mi olcak dedim o da ustume geldi bende ustune vardim dedim iliskimiz bittsin dedim sen bana aci vermekten baska birsey yapmiyosun deyip iliskimizi bittirdim ama dinleyin sonunu

bir hafta sonradan iliskimiz bitti ve au snpachat bir resim koydu benim ona aldim kolye dogum gunune almistim hemde zorluklarla almistim 70€ ( yani 210 TL civari) ben ogrenciyim param yoktu birikmis param vardi onu da kendime sakliyacama onun dogum gunune hediye almistim fakat son param diye hic dusunmedim begenerek ozenerek almistim ona ve cok begenmisti bayilmisti hatta, ama o snapchat satlik olarak koydu bu yapilirmiydi ? neyse ben arkadaslarina gittim dedim oysa kolye satacksa bana geri versin yada kalsin satmasin arkadaslari konustu kolye geri ver cocuga satma diye hazır geri vercem dedi ve bana messaj atti dedi iliskimiz bittinde bile basima belasin dedi cok koydu icimi yakti neyse ordan dedim oysa kolye geri ver satacaksan dedi hayir coktan cope attim dedi tabiki yalan soyluyordu ben tehttit ettim yani abine hersey anlatirim diye ama sinirden yani hic dusunmuyodum bile yapmayi kimseye zararim olmaz onlar bana hasar verse bile ben boyle buyudum yetistim benim bir vicdanim var neyse olay boyle kapandi kolye de vermedi artik naptiysa neyse arkadaslari bunu ogrendi olayi dediler bu kiz paran icin kaldi falan fakat aldiris etmedim cunku oda bana hediyeler etti bazi seyler aldi iste sonra hikayenin sonu boyle bitti konular kapandi ve biz halla ayni ortamlardayiz yani arada sirada benim gittim cafeye geliyor ve yuzunu gorunce icim aciyo cok acayip oluyorum hatta 18h00 sonradan gitmeye calisiyorum gormemek icin onu en son gordum bir hafta onceydi
ve yuzu guluyodu mutluydu yarı ama ben naptim onu mutsuz etmek icin neden bu değin mutlu gozukuyordu bir dedini iki yapmadim cogu süre ama iste dedim gibi hersey bos mus

artik kimseye sevemem gibi hissediyorum her aksam ozelikle aksamlari yanliz olunca aklima geliyor anilarimiz aksam gidip yanliz kalmadan yattim diyorum fakat uykum da olmuyo iste boyle tuzakta kaliyorum ama herseye ragmen iliskiyi ben bile bitirsem yine ben dusunuyorum onu

iste benim hikayem arkadaslar benim bu isten tek verebilecem bir tavsiye var hic bir vakit ikinci baht vermeyin, vermeyin yoksa olan yeniden size olur

Üst Alt