Son Konu

evet aşk doktorları tavsiyelerinizi bekliyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkeze selamBir işyerinde extra çalışan bir kızla tanışmak istememle başladı olayİnstagramdan ekledim oda beni facebooktan ekledi falanİşler fazla yogun oldugu ve bizde yetersiz personelle çalıştıgımız için yemek molası dışarıda pek abes vaktimiz olmuyorMalum kızda bir takım günler geliyor bazı günler gelmiyor çalışmayaBu 20 günde olur ya 56 defa falan gelmiştirNeyse mesaj attım yüzyüze konuşmak istediğimi söyledimBakarız falan dediBöyle geçiştirdiDışarda buluşmayı istedim bişeyler içeriz artı vaktini almıcam dedim yanıt vermediSon olarak tamam beni tanımıyorsun tanımadıgın biriyle buluşmak istemeyebilirsin bunu hoşgörüyle karşılarım dedim o da sanırım aynen böylece anlamında smiley göndermiş böyle başparmak işareti işteYani bi nevi reddedildim sanırımYüzyüze karşılaşmak ve bu şekilde başlatmak benim için önemli bu yüzden böyle davrandımSizce mesaj yoluyla uç hissetiklerimi açıkca anlatayım mı?ya da arkadaş buluşmaya gelmiyosa olmaz o meslek mi dersinizBu ara sıra erkek arkadaşı değil teşekkürler

Üst Alt