Son Konu

arkadaşına abayı yakmak

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
lise 1de tanıdığım bi kız var zamanla aramız fazla mükemmel oldu lakin daima o kardeş olarak fark etti beni ailesi tanır beni benim ailem onu tanır lakin sadece arkadaş olarak kardeş olarak tanıyorben asılında lise 1de birazcık utangaç gibiydim gerçekten ona çıkma öneri etmeyi düşünüyordum lakin o kardeşim demeye başlayınca bişe diyemedim bu sene mezun olduk aramız hala lakin ben hala onu bi diğer seviyorum hani kafanda evleneceğin bi kız düşün deseler kuşkusuz o olur hani ne tavırları davranışları birinin yanında hal hareketleri tam benim istediğim gibi fakat dediğim gibi beni daima kardeşi olarak gördüdaha 3 ay önce mektep gezisine beraber gitmiştik gerçekten hiç tanıdığım yoktu ama sırf o gidiyor diye gittim onunla hani ara sıra diyorum ne olacaksa olsun söylim diye fakat bana ben seni kardeşim olarak görmüştüm nasıl bi insansın insan kardeşine bağlı gözle bakar mı derse doğrusu desede haklı bence o bana herşeyini anlatır kardeşi olarak görüyor lakin ben onu defalarca bi başka sevdim eğer ona sevdiğimi söylesem bidaha benimle konuşmama ihtimali var sırf bu yüzden ona sevdiğimi söyleyemiyorum ömür boyu kimse olmasın tek o olsun yanımda kardeşim desede razıyım hani onsuz hiç bir yere gitmiyorum basit kolay kıyafet alırken arkadaş grubuna çağrılınca birincil onu sorarım geliyor mu diye o olmasa bende yokum
bunu ne yapayım nasıl davranayım diye yazmadım doğrusu insanın birilerine bir şeyler anlatması ara sıra iyi oluyor içinde kalmaktansa söyle derler ya o kadar anlatacak sır tutacak bir arkadaşım olmadığından sizlerle paylaşmak istedim

Üst Alt