Son Konu

Katil Zanlısı Komşusu Çıktı! Yağmur Tayhan'ın Cansız Bedeni 2 Gün Sonra Bulundu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a4578f319437c4d3d673d96954e5894d0d8bdf4d.jpg

Aydın'ın Didim ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki Yağmur Tayhan boş bir yerde meyyit olarak bulundu. Soruşturmada ise katil zanlısı kısa müddette yakalandı. Çocuğun katilinin komşuları olduğu ortaya çıktı.

Didim’de yaşayan Yağmur Tayhan geçtiğimiz günlerde öğlen saatlerinde ailesiyle birlikte gittiği bir düğünden çarşıda işi olduğunu söyleyerek ayrıldı. Kızlarından bir daha haber alamayan ailesi, durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi.

İhbar üzerine polis grupları genç kız için arama çalışması başlattı.

Çalışmalarını derinleştiren gruplar, ilçedeki boş bir yerde genç bir kıza ilişkin cansız vücudun bulunduğu ihbarı üzerine olay yerine gitti.

Kesici alet izleri

Yapılan incelemede cesedin 2 gün evvel kaybolan genç kıza ilişkin olduğu ve bedeninde kesici alet izlerinin bulunduğu tespit edildi. Tayhan’ın cansız vücudu yapılan olay yeri incele çalışmalarının akabinde Didim Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, genç kızım kesin mevt nedeni yapılacak olan otopsinin akabinde muhakkak olacak.

Katil zanlısı yakalandı

Aydın'ın Didim ilçesinde, evvelki gün ortadan kaybolan ve bugün sabah saatlerinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunan lise öğrencisi Yağmur Tayhan'ın katil zanlısı olarak komşuları Nizam C. (53) polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki sözünde cürmünü itiraf eden Nizam C.'nin, cinayeti ruhsal problemleri nedeniyle işlediğini söylediği öğrenildi.

Yapılan araştırmanın akabinde binanın son katındaki daireye savcılık kararıyla giren polis grubu, banyodaki çamaşır makinesi içinde kanlı çarşaf buldu.

Üst Alt