Son Konu

saclarim yandi yardim edin :(((

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
saclarim yandi yardim edin :((( Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt dek kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor lakin psikolojimi oyle bozduki bu koşul artik gece gunduz saclarimi dusunup aglar oldum, eskisine gore daha artı dokuluyor saclarim ve hic duzelmicekmis gibi gitgide seyreklesicekmis gibi geliyorSaclari yanan yipranan arkadaslar saclariniz uzadikca eski sagligina eski gurlugune kavustumu yoksa bu dokulmeler kopmalar kalici mi oldu saclarinizda, seyreldi mi? diplerden siyahlar cikiyor ama dokulucek diye cok korkuyorum,ne kadarda duzelir bu saclar lutfennn cevaplariniza cok ihtiyacim var 1548681116 1548681116 saclarimyandiyardimedin5c4effa068681saclarimyandiyardimedin5c4effa068681 http:imagessmiliesiconcryagif Birde artik nefret ettigim icin saclarimi kendine boyayim yeniden hicc saclarimla oynanamak istiyorum sizce koyu kahveye boyasam sac tellerim kalinlasir biraz duzelir mi? Nolursunuz yardim edinsaclarimyandiyardimedin5c4effa07f575alt :( Frown :((((aglamaktan öldümm artik  

Üst Alt