Son Konu

birisi bana us us versin Lütfen

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
4 aydır çıktığım bir kız var ve başından beri biLdiğim bir serseri var ona buLaşan
bu şahısta bizim okuLun düz ticaretinde okuyordu ve atıLdı sonradan açıktan okuyordu ve 2 hafta önce faLan okuLun bizim sınıfın içene girerek bana bıçak çekti ve arkadaşLarım oLmasaydı beLkide bana zarar verecekti o derece sinirLiydi gözü dünmüş ve bendede böylece cesaret var fakat aleyhinde hiç bir şey yapmdan yalnızca vurmasını bekLiyordum neyse şikayetci oLdk yakında mahkeme var da ana sizden istiyeceğim yardım bu değil

kız arkadaşım bana okul bitene kadar ayrı kaLmayLıyız dedi ve ben onu aslında fazla seviyorum yapamıyorum ya mesela mutsuz bir günümde beni bir msjLa mutLu ediyor ama oLmadığı zamanda hayatın hiç tadı tuzu yok ve ben hayır diyorum alt bu duruma ve o da diyor benim yüzümden sana hasar verirse ben üzüLürüm diyor vicdan azabı çekerim diyor ben ise dediğm Söz sensiz oLmaktansa seninLe öLeyim dedim her şeyi göze aLıyorum yni dedim ama şuan ayrıyız biri bana yardım etsin ne yapmaLıyım bu konuda s

Üst Alt