Son Konu

Kız arkadaş ? :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Ben lise 2'ye gidiyorum 8 sınıfta baya uzun bir aşk yaşadım Ama ayrıldıktan sonradan lise 1 ve lise 2'de hiç kızlarla aram olmadı İlköğretimde kızlar bana daha öbür bakıyorlardı Daha popülerdim diyebilirim Şu Anda lisede yeni tipler basketçiler gitaristler falan derken ben unutuldum gittim arada Şimdide o bir zamanlar bakan kızlar sadece bana günaydın, iyi akşamlar vb diyorlar Buda hayliyle benim gücüme gidiyor Eski popülerliğimi nasıl kazanırım ? Kızlarla nasıl tekrardan birlikte olurum ? Baskete başlıyım mı oysa dedim boyum 168 o yüzden olmaz dedim Body yapıyım dedim kısa kalırım dedim yapmadım Fakat kızlarda hep onlara bakıyor aynı zamanda 34 senedir gitar çalıyorum fakat çok ortamım olmadığı için kimse bilmiyor desem yeridir ? Ben şimdiki durumumdan daha popüler almak istiyorum Bir arkadaşım var Face'de 1000'lere yakın arkadaşı var (fazla önemli değilde sadece söyledim) Kızlarla falan baya popüler, birinden ayrılıyor biriyle çıkıyor Şu Anda ben ona gidip beni de senin gibi mi yap dicem ? O mesela kafelere falan gidiyor kızlarla ben gitsem tek başıma giderim Lisede de ergenlikten sanırım duygusallaştım adamakıllı Lütfen bana bir yardım edin bundan başka nedense kızlarla benzer sınıfta değilsem o kızlar bana kötü bakar diye düşünüyorum Kendimi kızlar olunca nolcak diye ikna etmeye çalışıyorum ama gerçekte içimden bir kız arkadaşım olsa olcak diyorum Lütfen yardım edin bu konuda Bende insanlar gibi kızlarla kafelere, arkadaşlarla müzik konserlerine vb vb yerlere gitmek istiyorum !!!!!

OKUYAN HERKESE FAZLA TEŞEKKÜR EDERIM UMARIM BENİ YANLIZ BIRAKMASSINIZ BU KONUDA

Üst Alt