Son Konu

Ne yapacağımı bilmiyorum fazla özledim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Her yaz beraber takılırdık gülerdik ,eğlenirdik onunda beni sevdiğini adım gibi biliyorum hal hareketlerinden olsun gözlerinden olsun herşeyiyle emin ediyordu beni sevdiğini bende muhakkak ediyordum şuana değin hiçbir kıza söyliyemediğim şeyleri ona rahatça söyleyebiliyordum çünkü o güveni vermişti bana konuşacak konu bittiğinde ben değil o açıyordu konuları bense kısa ve öz kendime güvenerek söyliyeceğimi söylüyordum şuana dek hiçbir arkadaşımla 23 saatten pozitif muhabbet etmemişimdir ama onunla abartısız 56 saat muhabbet ederdik her ne konu olursa olsun çünkü beni sevdiğini biliyordum güvenim vardı onun yanına rahattım lakin gel gelelim üniversiteyi kazanamadım ve istanbula onun yanına gidemedim facebookdan arada muhabbet ediyoruz fakat yok yüz yüze görüşmeden olmuyor bilmiyorum şuan ne yapacağımı psikolojimde kötüye gidiyor ya bu senede kazanamazsam onun gözünde ailemin gözünde ne olacağım ya yine gidemezsem onun yanına lakin bu sefer çalışıyorum ömrü hayatımda toplasan 10 saat ders çalışmamış ben günde 5 saat ders çalışıyorum ama ya kazanamazsam bilmiyorum herşey güya defalarca gelmiş gibi hiç sigara içmeyen ben günde 1 paket gizli bitiriyorum bundan böyle içimi biraz dökmek istedim arkadaşlar yazıda uzun oldu birazcık kusuruma bakmayın bana bi düşünce verin ne yapayım fazla fena durumdayım daha sevdiğimi söylemedim ona yine de biliyordur sevdiğimi sadece kelimelere dökmedim içimdeki duyguyu üniversiteyi kazanmayana kadarda söylemiyeceğim

Üst Alt