Son Konu

Kafam Karıştı..Neden Böyle OLdu ???

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar olay bitse de ben bu olayı ya deneyim yetersizliğinden çözemedim veya kız da bi sorun wardıNeyse olayı anlatayım:yazlık bi memlekette işyeri sahibiyimhergün işyerimi sabahın köründe açar saat 9 gibi kaparımneyse bu sene gelen müşterilerimden birinin fazla ama fazla güsel olduğunu ve beni deliler gibi kestiğini anladımYakın çevremki halk da bana bu konuda adalet verdilergerçekte çok bakıyordusonradan hatırladım ancak bu kız evvelsi sene de işyerime sık sık geliyormuş lakin ben o kadar önemsememişimBen bu kızın bana bakacağını düşünmediğim için yanına 1,5 ay gibi bir zaman gitmedimfakat bu vakit zarfında dükannıma günde 34 defa gelmeye ve akşamları dışarı çıktığımda beni deliler gibi (yiyecekmiş)gibi kestiğini gördümKendime güvenim geldiği zaman 1,5 ay geçmişti we ben aslında hayatımda ilk önce aşık olmuştumBir gün yakınlarımın yoğun gazını da arkama alarak yanında gittim ve tanışmak istediğimi söyledimLakin kız çok şaşırdı ve tam ağzını açacakken ablası olaya el koyarak beni tamamen kalayladı (sonra örendim ablasının çılgın raporu warmış) ertesi akşam barda onu abes gördüm ve yanında gidip akşamki teklifimin geçerli olduğunu söyledim kıs benim suratıma deha bakmadan gitti

Acaba diyorumki beni işyerimde çalışan biri olarak gördüpü için mi olmadı??Çünkü birçok işi utanıp sıkılmadan yaparım
Acaba diyorum benimle gönülmü eğlendirrmek istedi???
Wea başka bi şık bilmiyorum??

Arkadaşlar muavin olursanız sevinirim benim için maneviyat çok büyük anlamı olacak

Üst Alt