Son Konu

aynı durumda olan??? kalbim sızlıyor :(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ayrılalı 2ayı geçti fakat hala eski sevgilimi unutamadım akşamları yürüyüşe çıkıyorum her attığım adımda aklımda sarılan sevgilileri görünce ben onun umurunda bile değilim o benim ilk aşkım fiilen sevdim hani belki bir yağmurlu günde aşık olunur filmlerde tıpkı öyleydi o evin önünden her geçtiğinde arkasında bakıyorum ilk kez gülümsüyorum daha sonra kalbim sızlıyor
bana sevemedim olmadı hazır değilim diyerek bitirmişti ben olmuyor bırakma dedim lakin gitti bitti hemde mesajla
yanyanayken pozitif konuşmuyorduk ben utangacım sevgimi imalı imalı sözlerle kıskançlıklar arasından sevgiyle gösterirdimböyle yapmasaydım ola ki diyorum yine de biliyordum en başından biteceğini lakin insan soruyor neden naptım diye evet o beni kaybetti cümbür cemaat öyle diyor ama o kaybettiyse niçin üzülen benim? niçin geceleri uykularımı bezdirmek zorunda?
çok uzun yazdım biliyorum tek yazmam gereken bir unutamadım napmalıyımdı lakin yazdım işde olur ya vakit diyeceksiniz ama bilmiyorum içimde kalmasın yazdım benzer durumda olan varmı ?

Üst Alt