Son Konu

Eski sevgilim Nişanina Misafir Etme etti..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar

Bunda 2 yıl önce bir kızla birlikteliğim olduHerşey öncelikle fazla güzeldi evlenme kararı almştık hatta,aileler tanıştı herşey hazırdıSadece okulu bitirmem bekleniyoduBigün apaçık hiçbişey yokken terketmek istediğini söylediBişey diyemedim öncelikle,dondum kaldımO değin çabalamama karşın vazgeçiremedim 1 ay peşinden koştum okulu,işi gücü bıraktım vazgeçirmeye çalıştım ama olmadıDerslerimden kaldım onun bir uçtan bir uca 3 sınıfta olmam gerekiyodu şuan ben hala 1 sınıftayımSürekli tersledi,seni sevmiyorum gibi sözler söyledi,en son benimde ümidim kalmadı,bıraktımSonradan öğrendim hayatında başkası varmışHerneyse aradan bir yıl geçti ben ulaşmaya çalışıyorum fakat herşeyini değiştirmişAilesini tenbihlemiş benle konuşmamaları içinDün faceden mesajları kontrol ederken mesaj attığını gördümBi umut pişman oldu,geri dönücek bana diye düşündüm lakin meğer beni nişanına çağırıyomuş davetiye yollamak istiyomuş diye mesaj atmışTüm ümitlerim bu sefer adamakıllı kayboldu
Ben napıcağımı bilemiyorumO yüzden böyle bi konu açma gereği duydum
Açıklama Yapmak istedim yalnızca
Allah kimseyi böyle bi duruma düşürmesin

Kimileri için bir hiçken Başka Biri için her şeysin Her şey olmayı umarken, bir bakıyorsun fakat Hiçsin!

Üst Alt