Son Konu

Bambaşka dusunceler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaslar Benım yaklasık 1 sene baştan başa cıktıgım bır kız vardı bırbırımızı sevıyorduk fakat bı kac hatasını yakaladıqım zaman guvenım sarsıldı gunun her saati onu dusunuyodum mesaj attıgında ıskıllenıyodum dogruyu soylese bıle ben yalan soyluyo dıye anlıodum ona da yansıtıyodum konusarak ıkımızinde zamana ıhtıyacı olduguna karar verip ayrıldık 1 2 ay öbür kaldık bu sırada ben trafık kazası gecırıp ayagımdan yara aldım yuruyemıyodum bı sırada bu daima gelıp gıttı gelıp gıttı ben defalarca tersledım gelme dedım etme dedım bagırdım rencıde ettım benden uzak durması ıcın fakat beraberken olmuyodu ayrıykende olmuyodu hep aklım ondaydı fakat ıkımız ıcınde ıyı olanı buydu zarar goruyoduk normalde sımdıde ben kalbıme yenık dusup barıstım daha ılk gunden kendını bana bıraktı sımdı ben dusunuyorum ben ona ıster ıstemez acı cektırdım sımdı o da aynılarını bana yapmayı falan mı dusunuyo yada gercekten seven bı ınsan boylemı yapar ?
sahiden cekılmez bı ınsanım gercekten sevdigi ve benim le evlenmei o zamana kadarda katlanmayı göze aldıgını sanıyorum Sımdı üç sorum olacak bana evlenne değin katlanmayımı dsunuodur yada burnu surtsun dıe baya bı acı cektırdıgım ıcın aynısını bana yapmayımı dusunuyodr yada gercekten seviyomudır ?

Üst Alt