Son Konu

Lütfen takviye!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ben okuldaki bi kıza tutuldum Okulda en çok benimle ilgileniyor yani okuldaki birçok kişi benim onu sevdiğimi öğrendi ve hatta biri gidip ona söylemiş ve kızda şu cevabı vermiş : Ben onu çok seviyorum lakin kardeşim olarak görüyorum demişBende tabii bu lafın gerisinde onunla konuşucak yüz bulamadım ama bu seferde tüm arkadaşlarını devreye sokarak benimle barışmak istedi natürel ben hepsine olumsuz cevap verdim Bir kaç gün sonra Facebooktan bana mesaj attı niçin konuşmuyorsun diye bende dedim Bilmem yazdım Daha Sonra Cuma günü bi arkadaşını gönderdi ve bana tıpkı şunları demiş ben onu çok seviyorum değerinde veriyorum demiş ve 1 arkadaşınada beni onla barıştırırsan en büyük hediye olur demiş ondan sonra akşam pcye girdim ve faceden yazdı niçin konuşmuyorsun 1 haftadır ben seni çok seviyorum 1 haftadır yüzüme bile bakmadın yüzüme baksaydın hiç olmazsa felan dedi bende 1 gün daha sonra barıştım ama hala benimle çıkarmı çıkmaz mı anlayamadımYardım pLs! KIZ AŞIRI UTANGAÇ VE DERSTE SÜREKLI BANA BAKIYOR BEN ONA DÖNÜNCE GÖZLERİNİ DIĞER BİR YERE ÇEVİRİYOR VE BENİM İÇİNDE 1 ARKADAŞI İLE KONUŞMUYOR ARTIK

Üst Alt