Son Konu

hakiki bir klasik arkadaşım kalamıyacakmısın?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
selam 2019 dostları
kafamın flu olduğu bir konuda yardımınıza ihtiyacım var(sizinde başınızı ağrıtacam yani :p)neyse konuya gelelim
yaş 28 evlendim 35 yıl evli kaldım 10 ay önce boşandım bir kızım var (annesiyle beraber yaşıyor) boşandıktan sonradan bir vakit kimseyle görüşmedim ama son 5 aydır taa ilkokuldan arkadaşım olan bir kızla görüşüyorum(facebook sağolsun)o zamanlarda anlaşan arkadaşlardık lakin araya farklı okullar filan girince temas koptu bir şekildefacebook ta buldukan sonradan birbirimizi msn üzerinden devam etti konuşmalarımızardından haricen görüşmeye başladıkher haftasonu beraber maç izlemeye başladıkbu arada kızında 3 senedir beraber olduığu bir erkek arkadaşı varben buna msn üzerinden evlendiğimi çocuğum olduğunu ve boşandığımı zaten söylemiştim, daha sonrada herhangi bir şekilde bahsi geçmedi aramızda
neyse,ben bu kızla her görüştüğümde ilişkisinin onu mutlu etmediğinden aradığı şeylerden bahsediyorduilkbaşlarda bir dost olarak ona tavsiyelerde bulunuyordumfakat son 2 aydır muhabbetimiz farklılaştıher gece zaten msn üzrinden görüşüyoruzgün boyunca mesajlaşıyoruz ve açık havada hiç bir süre dost ortamı olarak görüşmedikyalnızca ikimiz vardık(yani lütfen kimse ikinizin başbaşa olacağı bir yere gösteri et demesin)dıştan bakan aslında bizi sevgili zannediyorgittimiz yerlerde karşılaştığımız arkdaşlarım bizi sevgili zannediyor fakat dost olduğumuz duyunca şaşırıyorlar ve hepsinin dediği bu kız senden hoşlanıyor
doğrusu zevklerimiz,hayata bakışımız,düşünce tarzımız(kusur gelecek hayallerimiz) aynıaçıkçası ben eski eşimden ne böyle bir alaka görmüştüm,ne de böyle bir anlaşmauyum
geçenlerde artık kafama takılmasından rahatsız olduğum için hatunla konuştumikimizin ilişkisi hakkında ne düşünüyorsun dedimbana dediği ciddi anlamda iyi şeyler düşünüyorumazıcık üsteleyince bir ilişkisi varken bunları konuşmanın onu rahatsız ettiğini lakin sormamın çok güzel olduğunu söyledibende daha pozitif üstüne gitmedimertesi gün bana mesaj ile benim duygularım değiştiği için yeniden görüşüp görüşemiyeceğimizi,arkadaşı olarak kalmaya sürdürmek isteyip istemediğimi sorduaçıkçası bende onun hayatımdan çıkıp gitmesini istemdiğimden bunun sadece kafamı kurcalayan bir soru oldğunu ve o istediği müddetçe dost olarak kalabileceğimizi söyledim
fakat sonraki buluşmalarımda ayrım ettim oysa arkadaş olarak ta kalamıyacağım ben onunla çünkü gerçekten hoşlanıyorum fakat böyle de hem benimle ayrıca başkasıyla olmasını kabul edemiyorumdün akşamki buluşmamızda biraz yakınlaşmaya başladım ona bedenen, ayrım ettimki hiç rahatsız değilçünkü bu güne kadarki tecrübelerimle sabittir bir hatun istemiyorsa birşeyi kestirip atardirekt rahatsızlığını söylerfakat dün akşam hiçte rahatsız değildi ve bu beni cesaretlendirdi ilerisi için
ama ona sorduğumda ban muhakkak bir yanıt vermemiş olması ve hala diğer birisiyle(ama bu insan büyük kasaba dışarıya) ilişkisinin olması iki nadiren derede bırakıyor beni
sizce ne yapmalı?

Üst Alt