Son Konu

Doğrumu yaptım hatalı mı. Acilll !!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar kendi kişiliğimi tanıtim ve eski konumu bilmeyenler için bi özet geçim Ben önceden çok zayıftım birine çok ivedi bağlanıyodum bağlanınca acı çekiyodum acımıda dışa yansıtmayınca acı baya açırlaşıyor utangaçıtım çekingendim bi kıza facede slm bile yazamazdım utançtan fakat şu anda teklif bile ediyom nese konumu özet geçim Ben kuzenimin en yakın arkadaşı olan bi akrabamla çıkmıştım ben öneri ettikten sonra kabul etti sonra bir birimizi yakından tanımak istedik konuştuk falan bana dedi daha önce kimseyle çıkmadım nese herşey iyi güzel güzel gidiyodu evlilik hayalleri bile kurmuştum nese zaten hatayı öncelikle yapmıştım ona onu çok sevdiğimi emin ettim sevende kaybetmeye hükümlü zaten neyse bu ilk başlarda beni seviyo sanmıştm meğersem sadece bi hoşlantıymış nese 10 falan sürdü son gün kuzenim bana herşeyi anlattı dediki daha önce benim bildiğim 6 kişiyle çıktı bilmediğimde olabilir hatta bi ilişkisinin 3 yıl sürdüğünü söyledi o an şok oldum ona olan öfkemden kuzenimin bana yaptığı yanlışı herşeyi başta söylememesini unutmuştum Neyse zaten ayrılmak istediğimi söyledimzaten sanki ben sölemesem kendisi sölücekmiş gibi hemencecik kabul etti Yalanları yüzüne vurdum inkar etti Bende o zamanlar duygusal yönden zayıftım bağlanmıştım unutamıyodu aklıma intikam olmak geldi Gittim kuzenimin facesini çaldım mesajları falan okudum o lahza nefretim 2 kat arttı onlara kuzenim ona sevgili olarsk bi srkadaşını ayarlamıştı 2 gün daha sonra inanamıyodum şok oldum bende oan kuzenimin facedeki tüm arkadaşlarıyla olan mesajlarını okudum 20000 mesaja yakın haliyla onların dar işleriyle ilgili baya bilgi sahibi oldum ve kimliğimi muhakkak etmeen onlarla irtibata geçip korkutma ettim intikam için onları oynattım acı çektirdim Benden şüpheleniyolardı ama muhakkak olmaları ve ispatlamaları için hiç bi kanıt yoktu ellerinde Hemen size soruyom yanlışmı yaptım Bunu yapmamdaki maksat sadece intikammıydı yahut başka bişimiydi her zaman içimde kaldı bu sorular

Üst Alt