Son Konu

Yalancı psikolojik gebelik belirtileri Gebe miyim ?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Palavracı psikolojik hamilelik belirtileri Hamile miyim ? Hocam iyi günler Benim adet baslangicindan daha sonra 14 gün sonradan bütün yumurtlama gününde kıyafet üzerinden ( 5 kat giysi) sürtme ilişkisi yaşadım Kot pantolonuma bulaştı arkadasimin menisi Palavracı gebelik testte çıkar mı bütün olarak sağ kasigima lakin yeniden vajinama uzakta bir yere bulasti yumurta seklindeBulaştıktan hemen sonra temizledim bacagimii İhtimale aleyhinde önlem olması için vajinami da sıvı sabunla temizledim İliskiden sonradan Karnımda şişlik , baloncuk patlamasi duygusal var Ara ara belim ağrıyor adet olacakmisim gibi Gebelik olusurmu bu durumda kıyafetlere ragmen lütfen bı bilgi verin Psikolojik olabilir mi bu belirtiler üstelik palavracı gebelikte kese oluşur mu bhcg yükselir mi ? 84782 84782 yalancipsikolojikgebelikbelirtilerigebemiyim5c5004244c3a2yalancipsikolojikgebelikbelirtilerigebemiyim5c5004244c3a2 340 646 yalancigebelikbelirtilerijpg84782 Yalancı psikolojik gebelik belirtileri Gebe miyim ? yalancigebelikbelirtilerijpg84782 Yalancı psikolojik gebelik belirtileri Gebe miyim ? Palavracı psikolojik hamilelik belirtileri şu şekildedir Başın dönmesi Mide bulantısı halsizlik ve kusma Regl Mens gecikmesi Karınnın şişmesi Süratli Kilo alma Memelerde büyüleşme Aşerme Hassasiyet Yalancı hamilelik nasıl sonlandırılır : Bunun için uzman bir doktordan kuşkusuz yardım almalısını  

Üst Alt