Son Konu

Vücutlarındaki Benzersiz Farklılıklarla Güzellik Algınızı Yerinden Oynatacak Birbirinden Eşsiz 18 İnsan

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-b2f9387df6ae7782011f057363d92d674e120a45.jpg

Farklı olmak hoştur.

1. Elf gözlerin neler görüyor Legolas? Heterokromi.

*Heterokromi, çoklukla gözlerde, lakin kimi vakit da saç ve deride gözlenebilen renklenme farklılığıdır.

2. “Oğlum sarı saçlarında siyah bir kısımla doğdu. O kısım siyah renkte uzamaya devam ediyor ve altında rastgele bir doğum lekesi yahut renk değişikliği yok.”

3. "Hayır, kulağımın orasını ben deldirmedim. Babamdan genetik olarak aldım (aynısı ağabeyimde de var)."

Bu deliğe preauriküler sinüs ve kist deniyor.

4. "Sağ gözümdeki kirpiklerim birkaç ay evvel beyazlaşmaya başladı."

5. “40 yaşına geldiğimde bana vitiligo teşhisi kondu. Farklılıklarından asla utanma!"

6. Elflerden bahsetmişken, işte size elf kulakları.

7. "Kız kardeşimin gözünde 'Koloboma' denen genetik bir deformasyon var."

8. "Kız arkadaşım ve yeğenim ortalarında rastgele bir kan bağı bulunmasa da birbirine epey benzeri bir doğum lekesine sahipler."

9. Vitiligo kızın kaşlarından birini beyaz yapmış.

Çok hoş görünüyor

10. “Sektörel heterokromi sayesinde artık en sevdiğim gözüm sol gözüm."

11. Hayır, bu saç boyası değil. Poliosis ismi verilen bir genetik bir durum.

* Poliosis, baş kıllarında, kaşlarda, kirpiklerde yahut öteki rastgele bir kıllı bölgede melanin (veya renk) azalması yahut yokluğudur.

12. "Her iki baş parmağımdaki alt eklem de üst ekleme nazaran daha uzun.”

13. "Sağ gözümün altına kusursuz bir formda yerleştirilmiş gözyaşına benzeyen bir doğum lekem var."

14. Distikiyazis (çift sıra kirpik) ismi verilen az bir genetik durum.

15. Kim demiş çiller hoş değil diye?

O da şahane görünüyor

16. "Ellerim iki eklemli olabilir güya, ancak çok da emin değilim. (!)"

17. Anizokori (eşit olmayan gözbebekleri) olarak isimlendirilen genetik özellik.

18. Yulianna Yussef'in bedeninin büyük bir kısmı benlerle kaplı ve bu durum onun bir model olmasını engelleyemedi.

Yürü be, kim meblağ seni!

Üst Alt