Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Bilgilihocam

Aldatıldım Ne Yapmalıyım?

Aldatıldım Ne Yapmalıyım?

Aldatıldım Ne Yapmalıyım

Hayatta ilk başınıza geldiğini düşündüğünüz şey olarak hayata küsüp vazgeçirten ya da uykusuz gecelerin katili “aldatılmak” başarının aslında en baba anahtarıdır. Aldatıldım ne yapmalıyım Klasik yöntemleri bir kenara koyup yırtılan fotoğraflar, edilen küfürler vs. nefes egzersizleri, meditasyon tercih edilmeli. Baktınız hırsınız sakinleşmeye engel boks yapın ya da çığlık atın ve her sonu kendimiz getirmişçesine ders alıp yeniliğe yelken açın. Aldatıldım ne yapmalıyım demek yerine ne siz ne de bir başkası vazgeçilmez değildir unutmayın belki bir gün siz de vazgeçer yola öyle devam edersiniz bir köşenize bunu da yazın.

Aldatıldım ne yapmalıyım hiçbiri olmuyor hayata küsmüş çaresizseniz işte o zaman en dibe inebilir bir enkazın içinde boğulabilirsiniz. Evet, neden olmasın acınızı sonuna kadar yalayıp enkaz parçalarını tek tek ellerinizle temizleyebilirsiniz, iyileşirsiniz.

Aldatıldım ne yapmalıyım derken sonunda temizlenen enkaz yeni bir yapı bekler bu sefer var gücünüzle yeni bir yaşam alanı yaratır nasıl acınızı yaşadıysanız mutluluğun tadına varmaya çalışırsınız sonunda belki emeğinizle gurur duyarsınız. Kim bilir bir şarkı sözüyle devam edersiniz sonra “kendimi buldum onu kaybettim”.

Aldatıldım ne yapmalıyım derken. Kaybettiğinizin bırakın başkası olsun sebep her neyse bir kenara bırakın ve en çok kendinize sahip çıkın aldatılmak sadece bir kelime içeriğini sizin yarattığınız bir kelime. Üçüncü bir şahıs, bir düşünce, bir davranış önemli olan kendinizi kaybetmemeniz. Eğer gidenlerle kendimizi kaybedersek özümüzden vazgeçer ve sonuçlarda boğulursak nasıl devam ederiz?

Gidin rüzgârı dinleyin alıp gitsin acılarınızı bir dere kenarında denizde bulun huzuru belki bir bakışta değişir tüm hayatınız kim bilir. Aldatıldım ne yapmalıyım demeyin bir bakışla son bulur belki acılar iyi ki dersiniz yaşadıklarınıza. Aldatılmak sadece bir kelime anlamı size bağlı olan başlangıçta biraz acı sadece o kadar. O zaman kalkın ve bize bağlı olan her şey gibi bunu aldatıldım ne yapmalıyım diye devam ettirmeden mucizeleştirelim, yeniden sevelim, iyileşelim, düzeltelim, aynada gerçek bizi görelim ve tüm dünyaya bunu gösterelim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.