Cinsel gücü artıran doğal afrodizyak etkili doğal yiyecekler araştırılmaktadır. Peki ıhlamur, ıspanak, incir, incir sütü, ısırgan cinsel gücü artırır mı? İnsülin, İsveç şurubu, ısırgan otu cinsel gücü artırır mı, cinsel gücü artıran jel nasıl kullanılır, cinsel gücü artıran kuruyemişler hangileridir? Detaylar yazımızda.
Özellikle kış aylarında soğukların bastırmasıyla birlikte hatırlanan ıhlamurun faydaları saymakla bitmiyor. Yaygın olarak bilinen faydası bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek grip, nezle, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı vücudu korumasıdır. Vücudu sakinleştirici ve gevşetir. Stresi azaltır. Ancak cinselliğe karşı etkili bir bitki değildir. Çok sık tüketilmesi halinde cinsel kuvvetten düşürür ve cinsel isteği azaltır.

Ispanak Cinsel Gücü Artırır Mı?

Temel reis çizgi filminden de hatırlayacağımız üzere ıspanak kasları kuvvetlendirerek, dolaşım ve bağışıklık sistemini onarır ve kan akışını düzenler. Çok güçlü bir magnezyum kaynağıdır. Ayrıca cinsel kuvveti artırır, erken boşalma sorunlarının önüne geçer. Ayrıca hem erkek hem de kadın cinselliğinde büyük rol oynar ve uyarılmayı artırır.

İncir Cinsel Gücü Artırır Mı?

İncir, hücre yenilenmesini sağlayan ve günlük vitamin ihtiyacını karşılayan muhteşem bir besindir. İncir bilinen en güçlü ve en doğal afrodizyak etkili besindir. Kolay sindirilmesi, muhteşem lezzeti ve içerisinde taşıdığı birçok vitaminden kaynaklı olarak severek tüketilen bir meyvedir.

İncir Sütü Cinsel Gücü Artırır Mı?

Olgunlaşmamış ya da yarı olgunlaşmış incirlerin koparıldıkları zaman uç kısımlarından beyaz bir sıvı akar. Buna incir sütü denilmektedir. Bakır, magnezyum, potasyum açısından çok zengin olan bu süt, diş ağrısı, siğil, uçuk gibi enfeksiyonları kurutur ve etkisini azaltır. İncir sütü de incir gibi doğal bir afrodizyaktır ve cinsel gücü artırır.

İnsülin Cinsel Gücü Etkiler Mi?

Vücuttaki temel görevi, kan seviyesini dengeleyerek kas ve karaciğer gibi yapıların şekeri kullanmasını sağlamak olan insülin vücutta azalırsa şeker hastalığı ortaya çıkmaktadır. İnsülin vücut için olmazsa olmazdır.

İnsülin tedavisi görenler cinsel performansı isteği ya da gücü etkiler mi diye merak etmektedirler. Endişeye hiç gerek yok. İnsülin hiçbir şekilde cinsel yaşamınızı kötü yönde etkilememektedir. Kandaki şekeri kontrol ettiği için cinsel hayatınıza iyi yönde katkı sağlar.

İsveç Şurubu Cinsel Gücü Artırır Mı?

İsveç şurubu İsveçli bir doktor olan Samst’ın reçetesinde bulunmuş olan doğal bir karışımdır. Değişik ve birçok çeşitte bitkiden elde edilen bu karışımın viral enfeksiyonlar başta olmak üzere birçok hastalığa iyi gelmesinden kaynaklı olarak ismini İsveç halkı İsveç şurubu olarak anmaktadır. Neredeyse ii gelmediği hiçbir şey olmayan şurubun cinselliğe ise katkıları oldukça fazla. İyi bir cinsel yaşantı için belli dozlarda alınması gereken bu şurup gecikmeyi artırıyor ve erken boşalma sorunlarına da etki etmektedir.

Isırgan Otu Cinsel Gücü Artırır Mı?

Türkiye topraklarında oldukça fazla yetişme alanı bulunan, kendiliğinden yetişen bir yabani ot olan ısırgan yemeklerde ya da kurutularak bitki çayı olarak tüketilebilmektedir. Yemeklerin yanında, bitki çayı olarak ya da balla, yoğurtla birlikte bağışıklık kazanmak içinde tüketilmektedir. Isırgandan kuvvet macunu yapılmaktadır. Isırgan otunu balla birlikte karıştırıp elde edilen macun tüketildiği zaman cinsel gücü ve performansı artırmaktadır.

Cinsel Gücü Artıran Jel Nasıl Kullanılır?

En yaygın şekilde kullanılan cinsel ürünlerin başında cinsel gücü artıran jeller bulunmaktadır. Cinsel gücü artıran jel, uygun bir kullanım şekli olarak cinsel birleşmeden 1 saat önce sürülmesi gerekmektedir. Ağız yoluyla su ile birlikte alınmalıdır. Günde 1 kez kullanılmalıdır ve aç karnına alındığında etkisini daha kısa sürede gösterecektir.

Cinsel Gücü Artıran Kuruyemişler Hangileridir?

Cinsel performans ve cinsel kuvvet üzerinde özellikle etkisi bulunan kuruyemişler vardır. Cinsel iktidarsızlık problemi yaşayan kişiler bu ürünleri araştırmaktadırlar. En başta fındık olmak üzere badem, Antep fıstığı, ceviz gibi kuruyemişler içeriğindeki yoğun lif ve bol protein ihtivasından kaynaklı olarak cinsel gücü artırmaktadırlar.