Bilgilihocam

Bu Yaz Hangi Ayakkabılar Moda Olacak

Bu Yaz Hangi Ayakkabılar Moda Olacak

Bu Yaz Hangi Ayakkabılar Moda Olacak

Dünyada her geçen gün gelişen ve bu gelişime ister istemez herkesin ayak uydurduğu şu çağlarda ayakkabıların önemi artmakta ve kıyafetin en önemli tamamlayıcısı olarak nitelendirilmektedir. Peki, ama bu yaz hangi ayakkabılar moda olacak?

Stilettoların, sandaletlerin, narin ve zarif durma olanağı sağlamış olması oldukça dikkat çekti. Kadınlar güzel ama rahatsız olmasından söyleyemese de bir sıkıntı içerisindeydi. Öyle bir çözüm getirildi ki bu yaz modasına kalın topuklu stilettolar, casual ayakkabılar ile sokak stiliyle salon stili birleşmiş oldu.

Bay ve bayanların ortak kullanacağı sivri burun kundurayı anımsatan ayakkabılar da oldukça ilgi görecek. Rahatlıkla zarafetin birleşimi sandaletlere farklı bir şekilde yansıdı. Şekli itibarı ile zaten rahat olan sandaletler yazlık yerlerin vazgeçilmez ayakkabısı oldu. Leopar desenleriyle süslenenlerine metal aksesuarlarla canlılık katıldı. Deri sezonu kapandı fakat yaz da neden olmasın adı altında tekrar açıldı. Deri babetler, giyimi kolay süet ayakkabılar kışa ufak değinerek karşımıza çıkacaktır.

Bu Yaz Hangi Ayakkabılar Moda Olacak sorusuna cevap olarak aslında modayı taşıyarak devam ettiğimizi söylenebilir. Geçmişin o şık, tek renk ve rahat ayakkabıları günümüze desenli ve rahat eskiyi hatırlatan modeller olarak çıkıyor. Alım gücü olarak ta ayakkabılara olan ilgi gün geçtikçe artmasıyla öyle bir hal aldı ki silik bir görüntüye sadece bir ayakkabı ile yön verilebilir duruma geldi. Yaz deyince aklımıza gelen o renkli görüntüler ayakkabılara da yansıdı.

Mor ve lilanın, turuncu ve kahverenginin, altın sarısı ve pudranın küçük dokunuşlarla kombinlenmesinin yanı sıra hayvan figürlerinin, hayvan derilerinin o doğaya ait güzel desenlerinin, hafif parlak tüylü sanatsal olabilecek tasarımların gün yüzüne çıkacağı yaz modasında siz de kombinleriniz ile ters köşe yapabilir ayakkabılarınızın tamamlayıcılığından faydalanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.